Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 960 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
6 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sofa Karin
Z tkaniny szenilowej, beżowa, trzyosobowa, szerokość 228 cm, głębokość 97 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
Dostawa od 09.12.2026
6 440 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Güral Porselen
Garnek Classic
Do pieczenia, z pokrywką, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stoliki zestaw Yona
2 szt., z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Biurko Anita
Z litego drewna sosnowego, 50x140 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
1 967 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Torino
2 szt., 60 ml, do wódki
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stół Metz
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z litego drewna dębowego, ø 118 cm, długość po rozłożeniu 158 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
3 351 zł
z kodem
4 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Tonol
80x100 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 07.12.2026
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ikatis
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Naczynie do zapiekania Delícia
13x22 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, szary, 16x25 cm
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Lennon
Żółta, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø14x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szafka pod TV Salaya
W dekorze jesionu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 200 cm, wysokość 52 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 09.12.2026
3 410 zł
z kodem
4 263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Komoda Fawn
Z litego drewna dębowego, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 90 cm, głębokość 45 cm
(2)
Dostawa od 29.12.2026
8 479 zł
z kodem
10 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafa Organize
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: szczotkowanie, jasnoszara, szerokość 110 cm, wysokość 215 cm, głębokość 62 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
4 791 zł
z kodem
5 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Właściwości (2)
-20% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Picadilli
Drewniana, w naturalnym kolorze, nośność 240 kg, szerokość 135 cm, głębokość 60 cm, wysokość 104 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
1 335 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Nemsa
80x100 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 07.12.2026
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., zielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa 2in1 Delilah & Jerome
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Patelnia President
Wok, z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
719 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Blok
Z tkaniny szenilowej, beżowa, szerokość 60 cm, waga 1 kg
(2)
W magazynie
251 zł
z kodem
313,23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BENAB
Materac BonHarmony HR BIO
90x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny, z zimnej pianki/z pianki BIO, grubość 16 cm, nośność 120 kg
(2)
Dostawa od 15.10.2026
1 239 zł
z kodem
1 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, szarobrązowe, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Szafka na buty Confetti
Z siedziskiem, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, szara/w naturalnym kolorze, szerokość 106 cm, wysokość 45 cm, głębokość 35 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
2 023 zł
z kodem
2 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Materac dziecięcy
112x97 cm, ze zdejmowanym pokrowcem, ekstra miękki, piankowy, grubość 4 cm, nośność 15 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Rowico
Szafka nocna Whitmore
W dekorze marmuru, w naturalnym kolorze, 28x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko dwuosobowe Noto
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, beżowe
(2)
Dostawa od 19.11.2026
5 303 zł
z kodem
6 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Siena
W dekorze dębu, z płyty MDF, czarna, szerokość 160 cm, wysokość 48 cm, głębokość 45 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
2 823 zł
z kodem
3 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Grill Garden
Gazowy
(2)
Dostawa od 22.10.2026
1 289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę Classic
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda dziecięca Max
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 100 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho Dreams
30x30 cm, 4 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Leżak ogrodowy Taylor
Regulowany/składany, metalowy, beżowy, nośność 110 kg, szerokość 53 cm, wysokość 90 cm, głębokość 166,5 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
631 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Komoda Joey
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 37 cm, wysokość 72 cm, głębokość 26 cm
(2)
Dostawa od 14.10.2026
1 614 zł
z kodem
2 017 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
WOOOD
Szafa Row
Z drzwiami przesuwnymi, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 85 cm, wysokość 195 cm, głębokość 44 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 927 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Villa
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 240 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Gravure
Z litego drewna sosnowego, powłoka: bejcowanie, czarna, szerokość 150 cm, wysokość 56 cm, głębokość 44 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
2 023 zł
z kodem
2 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Soho
350 ml, z sitkiem, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Strass
W kolorze srebra, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do wina
(2)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
MOME
Stolik Mundra
Z litego drewna mango, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
1 975 zł
z kodem
2 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Dzbanek Kylie
Ceramiczny, biały, 700 ml
(2)
W magazynie
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szafka nocna Mailen
W dekorze jesionu, w naturalnym kolorze, 50x40 cm, wysokość 55 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
1 463 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
161
162
163
...
373
Załaduj więcej