Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 123 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tylko na Bonami
Scandic
Narożnik Diva
Prawostronny/w kształcie litery L, beżowy, trzyosobowy, szerokość 274 cm, głębokość 207 cm, głębokość siedziska 58 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 659 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Paw Patrol
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane, różowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Irving
Ręcznie malowany, kamionkowy, 7,5x10,5 cm, wysokość 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mepal
Łyżeczki dla dzieci zestaw Little Farm by Little Dutch
2 szt., plastikowe, białe/jasnozielone, 2x łyżka
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Allstar
Haczyki zestaw Parma
2 szt., bez wiercenia, plastikowe, czarne
(4)
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Ikia
Czarna, tekstylna, ø65x157 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Olive
Plastikowa, 28,5x44 cm
(4)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Sitting Dog
Żółta, plastikowa, LED, do kontaktu
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, ø 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
Dostawa od 09.12.2026
1 620 zł
z kodem
2 025 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Narvi
Metalowa, czarna, nośność 150 kg, szerokość 63 cm, głębokość 122 cm, wysokość 80 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda dziecięca Estefania
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, szarozielona, szerokość 100 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
1 023 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Fotel Savona
Z materiału bouclé, biały, wysokość oparcia 37 cm, wysokość siedziska 35 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
1 871 zł
z kodem
2 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Christmas Deco
Ze świątecznym motywem, zielona/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Haczyk Flare
Ścienny, metalowy, niebieski
(4)
Dostawa od 02.11.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Ściągaczka Loano
Czarna, długość 23 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, kremowy, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(4)
Dostawa od 13.10.2026
1 815 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., ciemnoniebieska, 18x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen
Polarowa, 28x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ravina
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 20 cm, wysokość 70 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Przytulanka Lil Planet
Muślinowa, prać w temp. 40°c, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Słuchawka prysznicowa z wężem Hydro
W kolorze srebra, ø 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Maszynka do makaronu Delicia
Żółta, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Szafka na buty Lissabon
Z siedziskiem, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: laminowanie, w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 96 cm, wysokość 52 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 031 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z litego drewna topolowego, czarna, szerokość 78 cm, wysokość 32 cm, głębokość 34 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Sofa Ria
Aksamitna, zielona, dwuosobowa, szerokość 150 cm, głębokość 78 cm, głębokość siedziska 55 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
2 783 zł
z kodem
3 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Fotel Montana
Z plecionką/drewniany/bez obicia, skórzany, brązowy, wysokość oparcia 57 cm, wysokość siedziska 39 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
1 383 zł
z kodem
1 729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce Billy
90x200 cm, ze stelażem, powłoka: lakierowanie/powłoka: barwienie, zielone
(4)
Dostawa od 21.10.2026
1 183 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Moonia
Materac Naturcare Aloe Vera
180x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki o wysokiej gęstości, grubość 21 cm, nośność 180 kg
(4)
Dostawa od 30.10.2026
1 823 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
Dostawa od 09.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Delicia
Zmywalny, z powłoką PCV, z nadrukiem, szary/beżowy, ø 160 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Hendi
Łyżka do lodów
Ze stali nierdzewnej
(4)
Dostawa od 19.10.2026
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Vienna
Beżowa, trzyosobowa, szerokość 200 cm, głębokość 92 cm, głębokość siedziska 55 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 399 zł
z kodem
5 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, jasnoszara, polarowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała, 140x200 cm
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribbed
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Uchwyt na suszarkę do włosów Bestlock Bath
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra, 15x14 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
180,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Canary
Czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Witryna Newcastle
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 180 cm, głębokość 40 cm
(9)
Dostawa od 23.10.2026
1 751 zł
z kodem
2 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Pisco
Szarozielona, 40x35 cm, wysokość 53 cm
(21)
W magazynie
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Biurko Paris
Z białym blatem, 74x130 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 351 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bobochic Paris
Łóżko dwuosobowe Oceane
180x200 cm, ze stelażem, tapicerowane/z płyty MDF, powłoka: melamina, beżowe/w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 767 zł
z kodem
3 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
House Nordic
Szafka pod TV Vita
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 100 cm, wysokość 45 cm, głębokość 36 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
141
142
143
...
377
Załaduj więcej