Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 274 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Aria Unicorn
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Gigi Giraffe
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Papadou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 19 cm, długość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Turin
2 szt., szare, metalowe, LED, wbijane, solarne, ø13,5x47 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Zestaw filtrów do herbaty z miarką
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw kołdry i poduszki do łóżeczka dziecięcego Stitched
Dziecięcy, całoroczny, 100x135 cm
(72)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Zestaw podarunkowy Harry Potter
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Duo
Plastikowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska Chirp
Do serwowania, kamionkowa, zielona, 60 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Osłona balkonowa
Plastikowa, szara, 500x90 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cartmel Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, zielona, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Wkładka do gotowania na parze Bloom
Plastikowa, żółta/zielona
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Talerz Hezha
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Koc Adana
Z bawełny z recyklingu, zielony, 130x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Velva
Z mieszanki bawełny, zielony, 130x155 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Dalmine
Z bawełny z recyklingu, zielony/kremowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Ręcznik kąpielowy Bath
Frotte, bawełniany, zielony, 100x150 cm
(3)
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Taca Slate
30x40 cm, do serwowania, łupkowa
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Metaltex
Wieszak ścienny Hippo
W kolorze miedzi, szerokość 24 cm, wysokość 28 cm, głębokość 2 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dozownik do mydła Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 7x11 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 15x6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Terni
W kolorze srebra, długość 40 cm
(55)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Śpiworek dziecięcy Gauge
Zielony, muślinowy, 50x90 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Pratello
Z mieszanki bawełny, żółty, 130x155 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw Black & White
35x45 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(6)
Dostawa od 04.11.2026
299 zł
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
3 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 45x65x15,5 cm
(9)
W magazynie
299 zł
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 szt., 1x przybór kuchenny/1x patelnia/1x rondel, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
299 zł
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
13,5x26 cm, silikonowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Lékué
Forma do babki
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
99,80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Knit
Plastikowy, beżowy, 40 l
(43)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosze na śmieci zestaw Biobox
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 2x10+6 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Billie Eilish
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 200x140 cm
(8)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
100 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Metaltex
Regał na wino Chianti
Metalowy, szary, liczba butelek 30, szary, szerokość 50 cm, wysokość 68 cm, głębokość 26 cm
(102)
W magazynie
100 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Rolser
Kosz na pranie Laundry Hub Tweed
Tekstylny, szary, 53 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex Lite
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 42 cm
(83)
W magazynie
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Suszarka na pranie Linda
Czerwona, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Suszarka na pranie Como
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(150)
W magazynie
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Filipa
Beżowy, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Metalowy, biały, 16x11,5 cm, wysokość 20 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy Kumino
Ze stali nierdzewnej, czarny, 33x7 cm, wysokość 37 cm
(27)
W magazynie
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Kaveri
Antracytowa, aluminiowa, IP44, 16x10x14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, niebieski, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Light & Living
Obciążnik do papieru Coral
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Curly
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
133
134
135
...
384
Załaduj więcej