Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 125 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tefal
Lunchbox Master Seal To Go N1071310
2,6 l, plastikowy, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Blue Wood
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(45)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Concrete
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, 30x52 cm
(71)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Princesse Licorne
Różowa, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, biały/w kolorze srebra, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(97)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer na przyprawy Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 25x7 cm, wysokość 7,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 6x14 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
60 x 40 cm, silikonowa
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Spryskiwacz
550 ml
(103)
Dostawa od 21.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Mola
Szara, długość 21 cm
(189)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Miffy
Szara
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Tenis stołowy Wild Bear
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Termos Fuori
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, zielony
(22)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 5,5x16,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali chromowanej, szary, 13x3,5 cm, wysokość 10,5 cm
(2121)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 24x29 cm, wysokość 7,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Suszarka na pranie Twin Extendable
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 2 m
(192)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Leafy
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
Dostawa od 20.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Be Happy
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Kitty Home
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x70 cm
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Crocket
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 25 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Wally
2 szt., czarne, metalowe, LED, 5x10x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 8x12,5 cm, wysokość 18 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Milani
Ceramiczna, żółta/jasnozielona, 400 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Check
4 szt., na zupę, kamionkowe, 590 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
83,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Eviaya
3 szt., na zupę, kamionkowe, 550 ml, ø 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
83,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Sunshine & Rainbow
200 ml, plastikowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Dziecięcy kosz na zabawki Mimo Eclectic Horse
Tekstylny, z nadrukiem, biały, ø 38x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
1,3 l, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Salou
Czarna, 45x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Jednoosobowy, z perkalu, kremowy, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, morski, 100x180 cm
(30)
W magazynie
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(9)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam - Air Board Express S/M
Bawełniany, biały/czarny, kwiecisty, 125x40 cm
(24)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, szary, 16x16 cm, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Bertie the Bunny
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 40 cm, długość 9 cm
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Ściągaczka do okien 3in1
Zielona, długość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Giraffe
Z trawy morskiej, z nadrukiem, żółty/w naturalnym kolorze, ø 30x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 09.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 13 cm, wysokość 16 cm
(11)
Dostawa od 21.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Beżowy
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Eviaya
3 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerz Taormina
Ø 27 cm, kamionkowy, biały
(6)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maxwell & Williams
Talerz
Do serwowania, porcelanowy, biały
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy/z ornamentami, 45x140 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
106
107
108
...
377
Załaduj więcej