Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 042 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 500 ml
(2)
W magazynie
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
48,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Zero
4 szt., 430 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Krajalnica
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Zestaw noży
3 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Obręcz do krojenia tortu
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosti
Zestaw noży Emma
3 szt., ze stali nierdzewnej, do sera, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Emma
3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Cukierniczy zestaw do zdobienia
Liczba końcówek 24 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Sitko
Ø 20 cm
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Wałek kuchenny
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Akcesorium do pieczenia
Metalowe
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Zestaw przyborów kuchennych
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bitz
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gastro Blue
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
225 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Green/Black
Ceramiczna, na espresso/ze spodkiem, zielona, 70 ml
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Taca Gastro Dark Blue/Black
25x36 cm, ceramiczna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Dark Blue/Black
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/niebieski
(134)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, czarna/niebieska, 600 ml, ø 14 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Dark Blue/Black
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna/niebieska, 240 ml
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę/na ramen, kamionkowa, zielona/czarna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro White/Green
300 ml, ceramiczny, biały/zielony
(62)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne, 200 ml, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro White/Green
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/zielony
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Rożek niemowlęcy
Kremowy, z materiału sherpa, 35x65 cm
Dostawa od 04.11.2026
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Pomocnik kuchenny dla dzieci Montessori
Z regulowaną wysokością, z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, nośność 25 kg
Dostawa od 04.11.2026
615 zł
z kodem
769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Tor sensoryczny Montessori
Z litego drewna sosnowego, biały, 10x408 cm, wysokość 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Kokon dla niemowląt
Beżowy, 55x83 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 4 szt., w kolorze khaki, 45x170 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Rożek niemowlęcy
Biały, z materiału bouclé, 45x80 cm
Dostawa od 04.11.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Wieszak dziecięcy Montessori
W dekorze sosny, w naturalnym kolorze, szerokość 98 cm, wysokość 97 cm, głębokość 36 cm
Dostawa od 04.11.2026
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Deska do balansowania Montessori
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 80x30 cm, wysokość 18 cm
Dostawa od 04.11.2026
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Pomocnik kuchenny dla dzieci Montessori
Z tablicą/z regulowaną wysokością, z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, nośność 25 kg
Dostawa od 04.11.2026
631 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Huśtawka dziecięca
Nośność 50 kg
Dostawa od 04.11.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Huśtawka Montessori
Z poduszką, z litego drewna sosnowego, beżowa/w naturalnym kolorze, 39x75 cm, wysokość 38 cm
Dostawa od 04.11.2026
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Drabinka pikler Montessori
Z namiotem, z litego drewna sosnowego, różowa/w naturalnym kolorze, 112x61 cm, wysokość 94 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 5 szt., brązowy, 250x45 cm, wysokość 30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
983 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 6 szt., różowy, 100x35 cm, wysokość 40 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
763 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Drabinka pikler Montessori
Z litego drewna sosnowego, szara, 61x112 cm, wysokość 94 cm
Dostawa od 04.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Drabinka pikler Montessori
Z drabinką, z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 46x87 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 04.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Drabinka pikler Montessori
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 60x60 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 04.11.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Koc dziecięcy
Z materiału sherpa, kremowy, 100x77 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Ochraniacz do łóżeczka
Sztruksowy, szary
Dostawa od 04.11.2026
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Dziecięcy kosz na zabawki
Tekstylny, biały, ø 39x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Kokon dla niemowląt
Różowy, 47x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Meowbaby
Huśtawka dziecięca
Nośność 25 kg
Dostawa od 04.11.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
93
94
95
...
374
Załaduj więcej