Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 139 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Relax
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(120)
W magazynie
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw Beach
30x40 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(10)
W magazynie
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Aesthetic
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(73)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Cuckoo
Ścienny, ø 31,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Zestaw do whisky Jaxon
1,28 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Tempa
890 ml, różowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Abode
Porcelanowa, do cappuccino, ciemnoniebieska, 250 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Shaker z akcesoriami Aurora
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Deska z akcesoriami Fromagerie
4 szt., 25 x 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Miski zestaw Host
3 szt., do serwowania, kamionkowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Regał Wainwright
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier, czarny, szerokość 79 cm, wysokość 117 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 15.10.2026
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Novogratz
Sofa Regal
Częściowo rozkładana/rozkładana, szara, trzyosobowa, szerokość 204,5 cm, głębokość 85 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
2 095 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Sofa Virginia
Jasnoszara, dwuosobowa, szerokość 190,5 cm, głębokość 80 cm, głębokość siedziska 63 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 607 zł
z kodem
3 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Sofa Adley
Aksamitna, częściowo rozkładana/rozkładana, czarna, trzyosobowa, szerokość 217 cm, głębokość 89 cm, głębokość siedziska 63 cm
Dostawa od 19.10.2026
3 279 zł
z kodem
4 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Szafka Mission District
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 90 cm, wysokość 185 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 19.10.2026
1 687 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., biodegradowalne, 7 l
(43)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na przyprawy
Plastikowy, szary, 37,5x24,5 cm, wysokość 9 cm
(52)
Dostawa od 06.11.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały/szary, 40 l
(30)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Addis
Suszarka na pranie
W kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 16 m
(17)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Wiaderko
Plastikowe, szare, ø 28 cm, wysokość 28 cm, 9 l
(7)
Dostawa od 06.11.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, czarny/szary, 41,5 x 35 cm
(96)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Z pedałem, plastikowy, czarny, 40 l
(84)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Schodek
Plastikowy, ciemnoszary, wysokość 22,5 cm, nośność 150 kg
(34)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Wiaderko
Plastikowe, beżowe, ø 28 cm, wysokość 28 cm, 9 l
(3)
Dostawa od 06.11.2026
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Pastel Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch Rowan Berries
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Rowan Berries
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Merry Blue Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Zestaw do whisky
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 7
(5)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Pościel Wave Optical
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/chłodna, z kory, biała, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na wino Rocks
Metalowy, liczba butelek 9
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do naczyń DIISH
(4)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na pranie Ume
Plastikowy, biały, 60 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Circular
Plastikowy, czarny, 12,5x22 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń DIISH
Kamionkowy, jasnoszary, 11x18 cm, wysokość 17 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kitchen Craft
Akcesoria do kawy La Cafetiere
Szklane
(15)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kitchen Craft
Dzbanek do kawy La Cafetiere
Szary, ze stali nierdzewnej, pojemność 600 ml
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VDE Tivoli 1996
Bieżnik Lurex
40x180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VDE Tivoli 1996
Podkładki pod garnek zestaw Xmas
12 szt., ceramiczne, ø 21 cm
(1)
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Topper
200x200 cm, miękki, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem, z zimnej pianki, grubość 6 cm, nośność 240 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 039 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Meise Möbel
Topper
160x200 cm, twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/termoregulacyjny, z zimnej pianki, grubość 10 cm, nośność 240 kg
Dostawa od 23.11.2026
1 455 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-20% z kodem
Meise Möbel
Topper
180x200 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/termoregulacyjny, z pianki żelowej, grubość 6 cm, nośność 240 kg
(1)
Dostawa od 23.11.2026
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Gizmo
Bobslej Flash
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sunnylife
Pompka
11x9 cm
(3)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sunnylife
Dmuchany materac do wody De Playa Esmeralda
210x62 cm
W magazynie
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sunnylife
Piłka dmuchana Ocean Treasure
Ø 32 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
289
290
291
...
377
Załaduj więcej