Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 136 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Mix Mats Flowers
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(184)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Hello & Flowers
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(37)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Mix Mats Welcome
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(49)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Optik
Plastikowa, czarna, 45x75 cm
(37)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Home & Daisy
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(78)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy Pepito
Ścienny, stalowy, czarny, 36x8 cm, wysokość 19 cm
(15)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie Nevis Onyx
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 7 m
(47)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
80 zł
z kodem
100 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Myhooks
Wiszący, stalowy, czarny, 6x25 cm, wysokość 6 cm
(25)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Adapto
Stalowa, czarna, 57x24 cm, wysokość 15 cm
(109)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na reklamówkę Galileo
Wiszący, stalowy, czarny, 14x21 cm, wysokość 19 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie Radius
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 2,5 m
(71)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Tree
Stalowy, czarny, ø 19 cm, wysokość 44 cm
(16)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Rail
2 szt., ścienne, stalowe, w kolorze srebra, 41x11 cm, wysokość 4 cm
(11)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Miski zestaw Gigogne
6 szt., szklane, 500 ml, ø 14 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
11,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 310 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 250 ml
(10)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Lola
6 szt., 200 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
8,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 160 ml
(14)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Duralex
Misa Gigogne
Szklana, ø 31 cm, pojemność 580 ml
(9)
W magazynie
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Empilable
6 szt., 160 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(73)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Vita
Metalowa, ze schowkiem, czarna, szerokość 100 cm, głębokość 36 cm, wysokość 48,5 cm
(6)
W magazynie
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Fotel Perugia
Z plecionką/drewniany/bez obicia, skórzany, czarny, wysokość oparcia 57 cm, wysokość siedziska 40 cm
Dostawa od 19.10.2026
1 383 zł
z kodem
1 729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Bondi
2 szt., szklany, ø 14,5 cm, wysokość 31,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Venezia
Ze szklanym blatem, czarny, ø 70 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Vita
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Harlem Hyde
Wielopoziomowa, z litego drewna paulowni, szerokość 99 cm, wysokość 62 cm, głębokość 17,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka pod TV Vita
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 100 cm, wysokość 45 cm, głębokość 36 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wycieraczka Havana
50x80 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Abano
Drewniana, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, głębokość 35 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Fotel Glasgow
Z imitacji futra, beżowy, wysokość oparcia 60 cm, wysokość siedziska 46 cm
(7)
W magazynie
1 215 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Biurko Vita
45x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z siedziskiem, szara, szerokość 100 cm, wysokość 50 cm, głębokość 34 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Fotel Merida
Z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 33 cm, wysokość siedziska 41 cm
Dostawa od 21.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z litego drewna topolowego, czarna, szerokość 78 cm, wysokość 32 cm, głębokość 34 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 2 cm, głębokość 5 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Wycieraczka Havana
50x80 cm
(30)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
House Nordic
Wieszaki zestaw Massa
10 szt., metalowe, różowe, długość 41 cm, wysokość 18 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
3,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Fotel Savona
Z materiału bouclé, biały, wysokość oparcia 37 cm, wysokość siedziska 35 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
1 871 zł
z kodem
2 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Drabinka na ręczniki
Drewniana, w naturalnym kolorze, długość 50 cm, wysokość 150 cm, nośność 5 kg
(21)
W magazynie
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Harbo
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, czarne
(1)
Dostawa od 19.10.2026
919 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
574,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Z półką, z litego drewna topolowego, czarny, szerokość 78 cm, wysokość 34 cm, głębokość 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Puf Alford
Z imitacji futra, beżowy, ø 35,5 cm, wysokość 37 cm
(5)
W magazynie
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Regał Vita
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny, szerokość 36 cm, wysokość 111 cm, głębokość 85 cm
Dostawa od 19.10.2026
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
287
288
289
...
377
Załaduj więcej