Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 008 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Dziecięca poszewka na poduszkę Botany
Kopertowa, kwiecista, lniana, 40x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik White
Waflowy, z mieszanki lnu, biały, 50x70 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Powder
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, jasnoróżowe/beżowe, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(8)
Dostawa od 19.11.2026
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Eucalyptus
Lniany, kwiecisty, 40x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus White Flowers
Lniany, kwiecisty, biały/niebieski, 140x300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa White
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus Melange
Lniany, beżowy, ø 150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Tie Dye
Lniana, biała/niebieska, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Szlafrok Dark Grey
W rozmiarze L/XL, z mieszanki lnu, ciemnoszary
(1)
Dostawa od 19.11.2026
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Natural
4 szt., tekstylne, w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Szlafrok Melange
W rozmiarze S/M, lniany, beżowy
(1)
Dostawa od 19.11.2026
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker Romane
W dekorze jesionu, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 76 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 194 zł
z kodem
1 492 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Organizery do lodówki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 14 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Wanienka
Biała/różowa, 48x82 cm
Dostawa od 04.11.2026
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Lidya
Z żywicy polimerowej, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Pojemnik dziecięcy
Tekstylny, w kropki, różowy, 37x24 cm, wysokość 18 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Comfy
Sztruksowy, beżowy, szerokość 92 cm, głębokość 92 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 767 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Stół Pace
Z litego drewna sosnowego
Dostawa od 20.10.2026
2 519 zł
z kodem
3 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Puf More
Sztruksowy, jasnobrązowy, szerokość 70 cm, głębokość 70 cm, wysokość 22 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
623 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Karup
Ławka Pace
Drewniana, do kuchni, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, głębokość 40 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 16.10.2026
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Sofa Unwind
Sztruksowa, rozkładana, typu futon, jasnobrązowa, trzyosobowa, szerokość 218 cm, głębokość 92 cm, głębokość siedziska 70 cm
(6)
Dostawa od 20.10.2026
4 399 zł
z kodem
5 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Happy Boy Mini
Plastikowy, z nadrukiem, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Karup
Sofa Folk
Sztruksowa, rozkładana, typu futon, różowa, trzyosobowa, szerokość 190 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 68 cm
(12)
Dostawa od 20.10.2026
3 751 zł
z kodem
4 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Karup
Sofa Grab Clear
Sztruksowa, rozkładana, typu futon, różowa, trzyosobowa, szerokość 204 cm, głębokość 90 cm, głębokość siedziska 59 cm
(67)
Dostawa od 20.10.2026
4 375 zł
z kodem
5 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
-20% z kodem
LDK Garden
Krzesło ogrodowe
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 60 cm, wysokość 90 cm, głębokość 51 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LDK Garden
Krzesło ogrodowe
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 60 cm, wysokość 88,5 cm, głębokość 46 cm
W magazynie
524 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Szafka nocna Farsta
Z półką, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 78x31 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Biurko Mel
Składane, 36x110 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 199 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Woodman
Stół Stripe
Z blatem w dekorze dębu, 90x160 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 775 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Szafka nocna Farsta
Wisząca, w dekorze dębu, biała/w naturalnym kolorze, 40x30 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Woodman
Stolik Stripe
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Regał na wino Salbris
Metalowy, czarny, liczba butelek 12, czarny, szerokość 30 cm, wysokość 46 cm, głębokość 18 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba butelek (2)
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, musztardowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampa stojąca Lekar
Czarna, szklana, 35,5x28x155 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
895 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Sakala
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampa stojąca Plumeria
Czarna, tekstylna, ø42x132 cm
Dostawa od 20.10.2026
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Lampa stojąca Rakel
W kolorze złota, metalowa, 45x28x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
831 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Gouya
Marmurowa, 25x11 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Drabinka na ręczniki Siem
Metalowa, czarna, długość 40 cm, wysokość 180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Doniczka Tarifa
Bez otworu drenażowego, wysokość 17,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Kwietnik Retiro
Metalowy, ø 30 cm, wysokość 60,5 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Komoda Yinthe
Metalowa, czarna, szerokość 100 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 22.10.2026
2 143 zł
z kodem
2 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Face
Metalowa, 23x11 cm, wysokość 45 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
383 zł
z kodem
478,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lustro Riesco
Kosmetyczne, ø 24 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
312 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Zegar Moreno
Ø 25,5 cm, wysokość 42,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
271
272
273
...
373
Załaduj więcej