Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 146 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Actona
Fotel Dillon
Beżowy, wysokość siedziska 46,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
831 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Fotel Paris
Obrotowy, z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 56 cm, wysokość siedziska 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw prześcieradła i poszewki na poduszkę
Z gumką, dwuosobowy, z bawełny renforcé, szary, 180x200 cm
(2)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Bieżnik Yellow And Brown Leaves
Z nadrukiem, 40x130 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Bieżnik Rachel
Z nadrukiem, 40x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Bieżnik Autumn Leaves
Z nadrukiem, 40x130 cm
(14)
Dostawa od 15.12.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Bieżnik Black Tree
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Rachel
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 55x55 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Amsterdam
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Florence
90x60 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Wroclaw
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Dalmatien
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz London
60x90 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Chureito Pagoda
50x50 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Manarola
60x90 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw
6 szt., do deseru, szklane, ø 12,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 395 ml
(2)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
16,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(241)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Zestaw talerzy
Dla 4 osób, 16 szt., porcelanowy, kremowy
(21)
W magazynie
495 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Zestaw talerzy
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy, jasnozielony
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Kubki zestaw
6 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Filiżanki zestaw
2 szt., ceramiczne, do cappuccino/ze spodkiem, ciemnoniebieskie, 210 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
156,99 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Zestaw do przedpokoju Ameca
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, szałwiowy, szerokość 86 cm, wysokość 200 cm, głębokość 22 cm
Dostawa od 22.10.2026
1 807 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Lustro Ameca
Ścienne, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce DALLAS
90x200 cm, w kształcie domku/podwyższone, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, białe
Dostawa od 21.10.2026
2 367 zł
z kodem
2 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Roza
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/ciemnoniebieski
(4)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Regał dziecięcy Calle
Z litego drewna paulowni, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 55 cm, wysokość 89,5 cm, głębokość 28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 439 zł
z kodem
1 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Moony
W kolorze ochry/niebieska, 23x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Annli
Szary, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Ditter
Wielopoziomowa, z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, szerokość 59 cm, wysokość 105 cm, głębokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
547 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Ilina
Kosmetyczne, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, ciemnoniebieski/beżowy
(15)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Elinna
Ze zdejmowaną poszewką, bawełniana, w kolorze ochry, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zegar Florina
Ścienny, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Regał dziecięcy Moris
Z litego drewna paulowni, w naturalnym kolorze, szerokość 38 cm, wysokość 70 cm, głębokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Charlie
2 szt.
(11)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Preet
Rattanowa, w naturalnym kolorze, szerokość 30 cm, wysokość 31 cm, głębokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Mawni
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa stojąca Linetta
Kremowa, tekstylna, ø28x113 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 399 zł
z kodem
1 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Obrazki dziecięce zestaw Fritza
2 szt., 25x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Inge
Kosmetyczne, 22x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Lark
W kolorze ochry/brązowy, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Merlen
70x34 cm, wysokość 56 cm, nośność 40 kg, rekomendowany wiek 1+ lat
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, brązowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Paras
Z płyty MDF, biała, szerokość 55 cm, wysokość 16 cm, głębokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
252
253
254
...
380
Załaduj więcej