Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 317 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Rayen
Stojak na kapsułki
Wiszący, szary, 28x12 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Fartuch
Bawełniany, niebieski
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Rayen
Jednorazowe worki do odkurzacza zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
99 zł
19,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Fartuch
Bawełniany, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Milo Casa
Łóżko kontynentalne Gina
180x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, szare
(1)
Dostawa od 04.12.2026
8 409 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
Remember
Miski zestaw Mono
3 szt., do serwowania, porcelanowe, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
Remember
Termos Finn
450 ml, ze stali nierdzewnej, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Remember
Rękawice kuchenne zestaw Lemon
2 szt., zielone/miętowe, 18,5x18,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Szezlong Mykonos
Lewostronny, kremowy, szerokość 175 cm, głębokość 88 cm, waga 41 kg
(2)
Dostawa od 29.10.2026
5 389 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
House Nordic
Szezlong Cairo
Beżowy, szerokość 160 cm, głębokość 160 cm, waga 51 kg
Dostawa od 29.10.2026
7 229 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lustro Trapani
Ścienne, ø 60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
House Nordic
Zegar Amiens
Ścienny, ø 25 cm
(20)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, ø 35 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Figurka Cement
Ø 6,5 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
599 zł
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
House Nordic
Stolik Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
539 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Witryna Dalby
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 38 cm, wysokość 70 cm, głębokość 35 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
674 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Barek ogrodowy Ronda
Z litego drewna tekowego, składany, w naturalnym kolorze, 29x39 cm, wysokość 49,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
261,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Villa
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 102 cm, głębokość 25 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
397 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Monte Carlo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 239 zł
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Puf Milford
Z materiału bouclé, biały, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 41 cm
(13)
W magazynie
268,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
919 zł
459,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Stół Bolton
Z blatem w dekorze orzecha, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 759 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Halden
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
564 zł
282 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 1,5 cm, wysokość 5 cm, głębokość 70 cm
Dostawa od 26.10.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Puf Brooklyn
Z materiału bouclé, ze schowkiem, beżowy, szerokość 44 cm, głębokość 44 cm, wysokość 44 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Konsola Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 36x80 cm, wysokość 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Puf Hampton
Aksamitny, w kolorze ochry, szerokość 39 cm, głębokość 39 cm, wysokość 42 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
347,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Puf Ejby
Z materiału bouclé, beżowy, ø 34 cm, wysokość 36 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Amorim
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowe
Dostawa od 26.10.2026
1 249 zł
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Komoda Titan
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa/w naturalnym kolorze, szerokość 145 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
2 169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Szafka pod TV Hinoa
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 160 cm, wysokość 48 cm, głębokość 38,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 829 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czarne/szarobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 129 zł
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Konsola Ecrin
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 35,5x110 cm, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 379 zł
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Komoda Titan
Z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 200 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 029 zł
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
919 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Szafka pod TV Lorenza
Z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 180 cm, wysokość 55 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 689 zł
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Regał Axel
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 152 cm, głębokość 29,5 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 079 zł
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Komoda Inca
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 389 zł
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Stolik Ecrin
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 60x100 cm, wysokość 50,5 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 319 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, czerwone/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 269 zł
634,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Szafka nocna Mercure
Z półką, w dekorze dębu, czarna/w naturalnym kolorze, 34x31 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 23.10.2026
574 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Stoliki zestaw Titan
3 szt., z blatem w dekorze dębu, szare/beżowe/w naturalnym kolorze, 70x110 cm, wysokość 42 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Szafka Dilly
Z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 159 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Szafka pod TV Titan
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 55 cm, głębokość 35 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 339 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 569 zł
392,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Szafka nocna Inca
Z półką, z cichym domykiem, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 45x35 cm, wysokość 52 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
734 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
236
237
238
...
382
Załaduj więcej