Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 292 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 800 ml, na żywność, plastikowe, szare
(23)
Dostawa od 04.11.2026
69,99 zł
5,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Hermia
Szklanki zestaw
18 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa 2in1 Delilah & Jerome
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Wkładka do grilla typu rant M
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Wkładka do grilla typu rant L
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Krążek do woka na grilla M
Stalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
424 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Ruszt do grillowania Magnus/Caesar
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Remundi
Zestaw półek Magnus
2 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
594 zł
297 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Rant do grillowania z pokrywką
Szklany/ze stali nierdzewnej, 24x36 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Rant do grillowania z pokrywką
Szklany/ze stali nierdzewnej, 14x26 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Pokrywa do grilla GardenGrill XXL
Ze stali nierdzewnej
(1)
Dostawa od 21.10.2026
1 249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę Classic
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Pokrywa do grilla XL
Ze stali nierdzewnej
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
348 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Pojemnik na węgiel GardenGrill XXL
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 21.10.2026
341,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Ochronny pokrowiec na grill GardenGrill XXL
Ø 68 cm, wysokość 94 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
265,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę GardenGrill XXL
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 21.10.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Ochronny pokrowiec na grill GardenGrill XXL
Ø 68 cm, wysokość 68 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
247,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Szafa dziecięca Casami Bruges
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała/jasnoniebieska, szerokość 58 cm, wysokość 172 cm, głębokość 37 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 309 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Lost In Space
2 szt., niebieska/szara, 168x183 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
292 zł
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Beach Sun
Bawełniany, z napisami, czarny, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Dancing Fairies
2 szt., z nadrukiem, różowa, 168x183 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
160 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Tie Dye Football
Fioletowa, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Tie Dye Football
2 szt., fioletowa/turkusowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ponczo Stripe
Bawełniane, niebieskie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Pościel dziecięca Butterfly Garden
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Prześcieradło dziecięce Garden Animals
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, różowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Poduszka na krzesło Exotic Garden
Bawełniana, zewnętrzna, wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Prześcieradło dziecięce Butterfly Garden
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, różowe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pineapple Elephant
Pościel Safiya Mandala
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w mandalę, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Glitzy Sequin
Z mikrosatyny, szara, 43x43 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, beżowa, 45x45 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet Double Frill
Aksamitna, niebieska, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Sequin Cluster
2 szt., z mikrosatyny, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169,99 zł
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, niebieska, 30x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Dramatic Floral
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, kwieciste, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Bieżnik Strawberry Garden
Bawełniany, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Crochet Print
Z mikropluszu, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bawełniany, kwiecisty, różowy/szary, 137x178 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Sequin Cluster
Z mikrosatyny, niebieska, 240x260 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
564 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Fartuch Dramatic Floral
Bawełniany, różowy/szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Szafka nocna Wrap
Z półką, w dekorze dębu, czarna, 40x36 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Ręcznik Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, biały/niebieski, 50x85 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
79 zł
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Maxwell & Williams
Kubki zestaw Be Fierce
2 szt., 380 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tomasucci
Hoker Dodo
Tapicerowany, z imitacji skóry, czarny, wysokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 479 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 460 ml
(19)
W magazynie
73 zł
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
230
231
232
...
381
Załaduj więcej