Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 296 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Torebki prezentowe zestaw Rocket
8 szt., 11x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Torebki prezentowe zestaw Dinosaur Kingdom
8 szt., 13x8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Kartka Baloon
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Dinosaurs
8 szt., papierowe, do kolorowania, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Happy Birthday
16 szt., papierowe, w gwiazdy/z napisami, 16,5x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
2,56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Kolorowanki Jungle
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Stripe Ruffle
4 szt., lniane, w paski, 46x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Jednorazowe tacki zestaw Dragon
4 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Torebka dziecięca Floppy Ear Bunny
Bawełniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Making Magic
8 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
4,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Soccer
16 szt., papierowe, 16,5x16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
2,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Kartka Marble Birthday
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Happy Icons
8 szt., papierowe, do kolorowania, 28x42,5 cm
W magazynie
70 zł
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Tatuaże dla dzieci Space
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Obrus Peach Stripe
Z papieru, w paski, różowy, 137x259 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papieru, w gwiazdy, biały, 137x259 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Podwyższona grządka
Metalowa, 60x60 cm, wysokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Podwyższona grządka
Metalowa, 120x90 cm, wysokość 30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
284,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Doniczka Gigant
Drewniana, 50x120 cm, wysokość 40 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
834 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Leżak ogrodowy Borneo
Regulowany/składany, drewniany, szary, nośność 100 kg, szerokość 90 cm, wysokość 102 cm, głębokość 75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
464 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Zestaw mebli ogrodowych Rotterdam
Dla 5 osób, aluminiowy, szary, 4 szt.
(1)
Dostawa od 14.10.2026
7 649 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Doniczka Maxi
Drewniana, 50x100 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
624 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Ławka ogrodowa Strong
Drewniana, koniakowa/w naturalnym kolorze, nośność 270 kg, szerokość 180 cm, głębokość 51 cm, wysokość 83 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
1 079 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Podwyższona grządka Premium
Drewniana, 160x70 cm, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
714 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cosmopolitan Design
Sofa Essen
Z materiału bouclé, pomarańczowa, trzyosobowa, szerokość 230 cm, głębokość 95 cm, głębokość siedziska 60 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
8 589 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Cosmopolitan Design
Narożnik Chicago
Z tkaniny szenilowej, prawostronny/z szezlongiem, szary, czteroosobowy, szerokość 284 cm, głębokość 166 cm, głębokość siedziska 62 cm
(13)
Dostawa od 04.12.2026
11 299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (2)
+ Wymiary (2)
Cosmopolitan Design
Podnóżek Matera
Z tkaniny szenilowej, pomarańczowy, szerokość 88 cm, głębokość 68 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 789 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cosmopolitan Design
Podnóżek Chicago
Z tkaniny szenilowej, kremowy, szerokość 102 cm, głębokość 80 cm, wysokość 40 cm
(4)
Dostawa od 04.12.2026
2 119 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cosmopolitan Design
Fotel Essen
Z materiału bouclé, niebieski, wysokość oparcia 44 cm, wysokość siedziska 49 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
4 009 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Cosmopolitan Design
Narożnik Matera
Z tkaniny szenilowej, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, pomarańczowy, trzyosobowy, szerokość 253 cm, głębokość 173 cm, głębokość siedziska 55 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
9 479 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (2)
Cosmopolitan Design
Sofa Matera
Z tkaniny szenilowej, rozkładana/ze schowkiem, pomarańczowa, trzyosobowa, szerokość 240 cm, głębokość 108 cm, głębokość siedziska 53 cm
Dostawa od 04.12.2026
6 569 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cosmopolitan Design
Sofa Chicago
Z tkaniny szenilowej, beżowa, trzyosobowa, szerokość 244 cm, głębokość 102 cm, głębokość siedziska 62 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
8 329 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Cosmopolitan Design
Szezlong Bali
Lewostronny, beżowy, szerokość 102 cm, głębokość 185 cm, waga 41 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 339 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
Cosmopolitan Design
Ławka Bali
Tapicerowana, ciemnoszara, szerokość 133 cm, głębokość 62 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.12.2026
2 399 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Cosmopolitan Design
Podnóżek Bali
Ciemnoszary, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 639 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Kolor nóg (2)
Cosmopolitan Design
Fotel Bali
Ciemnoniebieski, wysokość oparcia 40 cm, wysokość siedziska 41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Cosmopolitan Design
Narożnik Bali
Lewostronny/z szezlongiem, ceglasty, czteroosobowy, szerokość 293 cm, głębokość 185 cm, głębokość siedziska 70 cm
(21)
Dostawa od 04.12.2026
10 299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (3)
Metaltex
Kratka do studzenia London
Metalowa
(6)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Haczyk Luxy
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra
(15)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Listwa magnetyczna na noże
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Lava
Wisząca, stalowa, w kolorze matowej czerni
(24)
W magazynie
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Ochronne sitko na patelnię
Metalowe, ø 29 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(22)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Szczotka do WC Cleany
Ze stali nierdzewnej, ciemnoszara, 8x13 cm, wysokość 47 cm
(27)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Nóż Heritage
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Nóż Heritage
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Nóż Heritage
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm, rękojeść: drewno
(7)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
224
225
226
...
382
Załaduj więcej