Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 087 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Meise Möbel
Stelaże zestaw Belovit
180x200 cm, 2 szt., lamelowe, nieregulowane/z regulacją twardości, nośność 240 kg
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 120 zł
z kodem
1 318 zł bez kodu
659 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa stojąca Dent
W kolorze srebra, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, ø23x150 cm
Dostawa od 02.11.2026
824 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa stojąca Dent
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, ø23x150 cm
Dostawa od 02.11.2026
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa stojąca Leitung
Czarna, metalowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do zapiekania
20x32,5 cm, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Shaker
Ze stali nierdzewnej, pojemność 570 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wyciskarka do cytrusów Luxy
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Zestaw wykrawaczy
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 350 ml
(12)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Agenda
Z regulacją wysokości, z blatem w dekorze dębu, 200x240 cm
Dostawa od 30.10.2026
5 099 zł
z kodem
5 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
KIS
Pojemnik Scuba Box
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 43 l, 49,5x39x34 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
KIS
Pojemnik K Latch Box
Z pokrywką, plastikowy, szary, pojemność 69 l, 59x39x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
KIS
Kosz na śmieci Chic Bin M
Z pedałem, plastikowy, w kolorze matowej czerni, 25 l
(6)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
KIS
Pojemnik dziecięcy Funny Box
Plastikowy, jasnoniebieski, 58x39 cm, wysokość 32 cm
(5)
W magazynie
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
KIS
Separator do pojemnika K Latch Box
Plastikowy, szary, 54,5x36x8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Separator do pojemnika K Latch Box
Plastikowy, szary, 35,5x26,5x8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik All In Box
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 55 l, 55x39x46 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
113,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Zagłówek Naia
Powłoka: folia, montowany do ściany, z szafkami nocnymi, w naturalnym kolorze, 165x80 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tvilum
Szuflady pod łóżko zestaw Naia
2 szt., powłoka: folia, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tvilum
Stelaż
140x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/w kształcie litery L, odpowiedni dla zwierząt domowych, niebieski, trzyosobowy, szerokość 240 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 777 zł
z kodem
9 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Podnóżek Tori
Sztruksowy, zielony, szerokość 100 cm, głębokość 70 cm, wysokość 48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 555 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, szary, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Żółta/biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Biała/zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Narzuta Pique
Bawełniana, brązowa, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Lemons
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
37,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Hoker Malia
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, morski/czarny, wysokość siedziska 61 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 019 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Hoker Destiny
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, biały/czarny, wysokość siedziska 61 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stojąca Palm
Szara/w kolorze złota, z pierza, ø55x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Rocky Coast
30x40 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Orea
Z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały
(5)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 7x16 cm, wysokość 4,5 cm
(46)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biała, 12,5x9 cm, wysokość 39 cm
(7)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Charm
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
316 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Matisse
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Aventurine
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
212 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Morris
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
185
186
187
...
381
Załaduj więcej