Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 219 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Monkey
Metalowa, 5x17 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Podpórka do książek Joey
Ceramiczna
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Sporty
Ścienny, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampka dziecięca Joey
W kolorze złota, ceramiczna, LED, do kontaktu, ze ściemniaczem, 16,5x12x22,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Vienna
Ścienny, wysokość 33 cm
(7)
W magazynie
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Morella
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon
Kamionkowy, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 26,5 cm
(10)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Doniczki zestaw Hanoi
3 szt., z hiacyntu wodnego, bez otworu drenażowego, ø 49 cm, wysokość 51,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon
Szklany, brązowy, ø 22 cm, wysokość 29 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Tab
Kosmetyczne, ø 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Pagani
Ścienne, 57x160 cm
(12)
W magazynie
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koc Santos
Dzianinowy, z bawełny z recyklingu, żółty, 130x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
361 zł
z kodem
424,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Aosta
2 szt., wiklinowe, w naturalnym kolorze, ø 39 cm, wysokość 28,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Brisbane
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 140 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 130 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Brisbane
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 40 cm, wysokość 180 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 29.10.2026
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Brisbane
Wisząca, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 18 cm
Dostawa od 26.10.2026
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Półka Ember
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 35,5 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Komoda Kyoto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 74 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
House Nordic
Wieszak ścienny Ember
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 14 cm, wysokość 60 cm, głębokość 9,5 cm
(38)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Szafka Kyoto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, ciemnobrązowa, szerokość 80 cm, wysokość 130 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
2 014 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Regał Kyoto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 200 cm, głębokość 30 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
1 801 zł
z kodem
2 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Dalby
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 35 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Ember
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 19,5 cm, głębokość 15 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Bryne
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 60 cm, wysokość 40 cm, głębokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Dartford
Z materiału bouclé, tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, brązowa, szerokość 103 cm, głębokość 45 cm, wysokość 44 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Zestaw do przedpokoju Ember
Bambusowy, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 36 cm, wysokość 165 cm, głębokość 95 cm
Dostawa od 26.10.2026
773 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Swindon
Z materiału bouclé, tapicerowana, przed łóżko, ciemnozielona, szerokość 100 cm, głębokość 36 cm, wysokość 42,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
402,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Szafka nocna Dalby
Metalowa, czarna, 40x40 cm, wysokość 60 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, szare, 180x200 cm
(4)
W magazynie
115 zł
z kodem
134,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, zielona, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Christmas
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, biała/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Judith
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
181,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Abstract
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna/z nadrukiem, szara/turkusowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Circles
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna/z nadrukiem, jasnobrązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Toadstools
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 35x47 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Santa Likes Mistletoe
Bawełniany, biały/zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Toadstools
Bawełniany, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch Festive Car
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Snowbound
Bawełniany, z nadrukiem, 40x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x47 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Festive Flowers
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 4,5 l, 24,5x18x15 cm
(3)
W magazynie
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
180
181
182
...
382
Załaduj więcej