Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 245 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 3-series
Zielony
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ulubione
Everbrand Sweden
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw Absodry Duo Family Bag
4 szt., białe
(32)
W magazynie
58 zł
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Maxi
Biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Malomi Kids
Poduszka dziecięca Stars
Bawełniana, różowa, 26x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
4 szt., plastikowe, beżowe, ø 23 cm, pojemność 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
384 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastikowa, czerwona, ø 28 cm, pojemność 5 l
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(1)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
2 szt., plastikowe, białe, ø 23 cm, pojemność 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomsterbergs
Forma do mini babeczek
35 x 21,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Deski zestaw Choptima
3 szt., ze stojakiem, plastikowe, 35,5 x 26,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 3 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
ø 24 cm, metal
(6)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw Star
9 szt., metalowe
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Deska Choptima
Plastikowa, 27 x 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, czarna, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(1)
W magazynie
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomsterbergs
Formy do ciastek zestaw
3 szt., 21,5 x 12 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Miarka Classic
Plastikowa
(2)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 50 szt.
Blomsterbergs
Rękawy cukiernicze zestaw
50 szt., plastikowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45,99 zł
0,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Tylki cukiernicze
Liczba końcówek 7 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw Round
9 szt., metalowe
(4)
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Miarki zestaw Mensura
3 szt., plastikowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Keksówka Latte
35 x 13,5 cm, metal
(3)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Waga kuchenna Mensura
Czarna, cyfrowa, plastikowa, nośność 10 kg
(6)
W magazynie
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 6 szt.
Blomsterbergs
Formy na muffiny zestaw Flower
6 szt., ø 7 cm, silikon
(5)
W magazynie
51 zł
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma na muffiny
27 x 19 cm, metal
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 6 szt.
Blomsterbergs
Formy na muffiny zestaw Rose
6 szt., ø 7 cm
(6)
W magazynie
53 zł
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Miarki zestaw
4 szt., metalowe
(2)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Mata do pieczenia
60 x 45 cm, silikonowa
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Formy do chleba zestaw
3 szt., 15,5 x 4,5 cm, metal
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Tylki cukiernicze Flower
Liczba końcówek 7 szt.
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, czarne, 750 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia
39,5 x 22,5 cm, metal
(3)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Blaszka
Metal, 40 x 30 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(3)
Dostawa od 26.10.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Formy do tarty zestaw
3 szt., ø 10 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Krajalnica
Do ciasta, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Nożyk do nacinania chleba Nature
Do pieczywa, rękojeść: drewno
(7)
Dostawa od 26.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Disney Pumbaa
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Misha
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(5)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Frances
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa DeWitt
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Maria Del Mar
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Ansel
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mac
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Floyd
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 40 cm, długość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
175
176
177
...
382
Załaduj więcej