Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 270 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Rex London
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Food Mixer
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Lalka Princess Celine
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Kubek podróżny Garden Bees
350 ml, ze stali nierdzewnej, żółty/kremowy
(7)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Rex London
Kręgle Skittles Set
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Wieszak dziecięcy Garden Bird
Niebieski, szerokość 54 cm, wysokość 12,5 cm, głębokość 4 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Lalka Princess Amélie
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 4 cm, długość 13,5 cm
(18)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw do robienia biżuterii Daisy
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Parasol dziecięcy TfL Routemaster Bus
Ø 70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Gra memory Garden Birds
(17)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Bunny in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 6 cm, długość 14 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Gra typu kółko i krzyżyk Four in a Row game set
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny Weaving Loom Set
Rekomendowany wiek 6+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw do haftowania Wild Flowers
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Auto zabawkowe Cement Mixer
Drewniane, rekomendowany wiek 1+ lat, 7,5x13,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka pluszowa Bertie the Bunny
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 40 cm, długość 9 cm
(1)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Krykiet stołowy Mini Croquet Set
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw do zabawy Shopping playset
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Traktor Tractor
Drewniany, rekomendowany wiek 1+ lat, 7,5x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Generator pary Express Ultimate GV9550
Ciemnoszary, 2600 W
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 209 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ixia
Krzesła zestaw
2 szt., sztaplowane, metalowe, z półmatowym wykończeniem, zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 129 zł
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ixia
Hokery zestaw
2 szt., metalowe, żółte, wysokość siedziska 61 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
689 zł
344,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Bloomingville
Kubek Hezha
260 ml, ceramiczny, do cappuccino, niebieski
(52)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Wash and Clean
Czarna, 60x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Hanse Home
Wycieraczka Cozy Welcome
Ciemnoszara, 45x75 cm
(10)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Pałąk edukacyjny Maralis
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Naomi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z kory, jasnoszara, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit D
40 szt., z taśmą, 20 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44,99 zł
1,12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 120 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit G
120 szt., z taśmą, 30 l
(5)
W magazynie
161 zł
1,34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit V
40 szt., z taśmą, 3 l
(4)
W magazynie
34 zł
0,85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit B
40 szt., z taśmą, 5 l
(2)
W magazynie
33 zł
0,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit C
40 szt., z taśmą, 12 l
(1)
W magazynie
37,99 zł
0,95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Woodman
Stół Soft
W dekorze dębu, ø 98 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 889 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Woodman
Szafka nocna Farsta
W dekorze dębu, czarna, 40x30 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
779 zł
Do koszyka
Do koszyka
Woodman
Stolik Curved
W dekorze dębu, czarny, 60x130 cm, wysokość 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 869 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Woodman
Stół Curved
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, 90x180 cm, długość po rozłożeniu 220 cm
Dostawa od 27.10.2026
4 359 zł
Do koszyka
Do koszyka
Woodman
Komoda Jugend
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 130 cm, wysokość 87 cm, głębokość 44 cm
Dostawa od 27.10.2026
4 349 zł
Do koszyka
Do koszyka
Woodman
Stolik Soft
W dekorze dębu, czarny, ø 78 cm, wysokość 41 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 579 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Woodman
Stolik Nice
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 27.10.2026
2 069 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Duo
Szary, 16,5x23 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Duo
Plastikowy, biały, 300 ml, 7x8,5 cm, wysokość 16 cm
(9)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na ręczniki papierowe Duo
Plastikowy, szary, ø 16 cm, wysokość 28 cm
(10)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Ociekacz Duo
Na sztućce, plastikowy, jasnoszary, 12x11 cm
(18)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Duo
Bez wiercenia/narożna, plastikowa, biała
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Duo
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(6)
Dostawa od 15.10.2026
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów Duo
Plastikowy, biały, 18x9,5 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Duo
Plastikowy, szary, 10x21 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Ociekacz Duo
Plastikowy, jasnoszary, 33,5x31,5 cm
(15)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
170
171
172
...
382
Załaduj więcej