Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 317 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Le Soleil
2 szt., odpowiednie do prania, jasnoszare, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Foutastic
Ścierki zestaw Ice Cream
6 szt., bawełniane, różowe, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
11,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/beżowe, 60x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ceramic
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Casting
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywanik łazienkowy Pink Pug
Odpowiedni do prania, różowy, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe/beżowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/niebieskie, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Alisan
2 szt., odpowiednie do prania, antracytowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Etnic
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ortanca
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Comfort
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/brązowe, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Floret
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/beżowe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 40x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Zegar Takamaka
Ścienny, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampion Lucca
Szklany, 13x26,5 cm, wysokość 26,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stół Solva
Z blatem w dekorze jesionu, 100x220 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
4 769 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stolik Nagano
Kremowy, ø 80 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 659 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półki zestaw Ulmo
3 szt., metalowe, czarne, szerokość 40 cm, wysokość 40 cm, głębokość 18 cm
Dostawa od 26.10.2026
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stół Nagano
100x220 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
3 319 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
House Nordic
Stół Serra
W dekorze jesionu, 110x210 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 439 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Półka Horne
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, ciemnoszara, szerokość 34 cm, wysokość 34 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 26.10.2026
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stolik ogrodowy Bonn
Kamienny, beżowy, ø 47,5 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 26.10.2026
729 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Ławka Branca
Z materiału bouclé, tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, brązowa, szerokość 98 cm, głębokość 41 cm, wysokość 48 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
769 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stolik Melo
Ciemnobrązowy, 50x100 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 26.10.2026
699 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Cordoba
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 29.10.2026
1 629 zł
814,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stół Maranola
96x200 cm
Dostawa od 29.10.2026
4 189 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Dover
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, kremowe
Dostawa od 29.10.2026
1 949 zł
974,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stolik ogrodowy Bonn
Kamienny, beżowy, ø 37 cm, wysokość 43 cm
(1)
W magazynie
614 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Stolik Palmera
Jasnoszary, 80x120 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 999 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Krzesło biurowe Monaco
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, ciemnobrązowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 46-55,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
729 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Puf Nazare
Szary, szerokość 41 cm, głębokość 53 cm, wysokość 38 cm
Dostawa od 26.10.2026
529 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ścierki zestaw Gano
2 szt., z bawełny organicznej, szare/beżowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Sztućce Stella
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
609 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Półka Oru
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, szerokość 30 cm, wysokość 14 cm, głębokość 22 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
544 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Blomus
Cukierniczka Sablo
Ceramiczna, jasnoszara/beżowa, pojemność 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Loha
Metalowy, szałwiowy, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ściągaczka z uchwytem Kapi
Beżowa, długość 27 cm
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Dzbanek do herbaty Sablo
1 l, ceramiczny, jasnoszary/beżowy
(1)
Dostawa od 27.10.2026
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Kagetsu
Ceramiczny, w kolorze terakoty, 3x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Kubek Sablo
250 ml, ceramiczny, do latte, jasnoszary/beżowy
(1)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Piro
Kamionkowy, czarny, 9x17 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Łóżko ogrodowe Stay
Dwuosobowe, tapicerowane, beżowe, szerokość 116 cm, wysokość 50 cm, głębokość 190 cm
Dostawa od 23.11.2026
5 199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
154
155
156
...
382
Załaduj więcej