Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 284 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
The Poster Club
Plakat Waiting – Sofia Lind
70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Daisies – Carla Llanos
30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat The Cat’s In The Bag – Chloe Purpero Johnson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Hold You - Blue – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat One Way – Anna Johansson
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat You – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Something to Keep – Emma Lawrenson
50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat The Togo – Hanna Peterson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kosz na śmieci BLACK
Ze stali nierdzewnej, czarny, 1,2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Sztućce Shape
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kosz na śmieci
Z pedałem, plastikowy, brązowy, 30 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 13 l
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Orion
Kosze na śmieci zestaw
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 3x22 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Sztućce Satin
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kosz na śmieci
Plastikowy, biały, 10 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Sztućce Bright
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Sztućce KEMP
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Sztućce Mirror
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Stolik Yuba
Metalowy, w kolorze terakoty, 55x110 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
834 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Square
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 229 zł
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(2)
W magazynie
2 369 zł
1 184,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Stripe
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 229 zł
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Unique Furniture
Szafka pod TV Meta
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 319 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Komoda Meta
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Komoda Bera
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 160 cm, wysokość 70 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 909 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Regał Altino
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 146 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
904 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Teslin
2 szt., metalowe, z imitacji skóry, brązowe
(2)
Dostawa od 19.10.2026
1 399 zł
699,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Szafka Bera
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 80 cm, wysokość 100 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 19.10.2026
1 499 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Stolik Yuba
Metalowy, zielony, 55x110 cm, wysokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
834 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Szafka pod TV Bera
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 160 cm, wysokość 55 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 19.10.2026
1 499 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Pojemnik Circle S
Dekoracyjny, drewniany, w naturalnym kolorze, ø 11x3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 22x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Nupo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Curve L Double Nupo
Ze skóry ekologicznej, 37x44 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Ball
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, waga 800 g
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Roll
Sztruksowa, niebieska, waga 500 g
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar poduszki (3)
Premium
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Bear
Z materiału bouclé, kremowa, szerokość 37 cm, waga 400 g
W magazynie
Ostatnia sztuka
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Tvilum
Szafka nocna Madrid
Szarobeżowa, 44x38 cm, wysokość 70 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
684 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tvilum
Komoda Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, szarobeżowa, szerokość 159 cm, wysokość 80 cm, głębokość 38 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 789 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tvilum
Komoda Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, szarobeżowa, szerokość 152 cm, wysokość 80 cm, głębokość 38 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 399 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tvilum
Witryna Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, szarobeżowa, szerokość 78 cm, wysokość 199 cm, głębokość 33 cm
(3)
W magazynie
1 749 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tvilum
Szafa Madrid
Z lustrem, z płyty wiórowej, powłoka: folia, szarobeżowa, szerokość 150 cm, wysokość 199 cm, głębokość 58 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 489 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tvilum
Szafka pod TV Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, szarobeżowa, szerokość 151 cm, wysokość 54 cm, głębokość 38 cm
Dostawa od 15.10.2026
1 129 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Zestaw toreb szkolnych Ninjago Dragon Energy
Pojemność 20 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
464 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Piórnik Flowers
Tekstylny
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Plecak dziecięcy Ninjago Jay
Pojemność 25 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
126
127
128
...
384
Załaduj więcej