Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Oferty i zniżki
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 182 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Ecori
2 szt., do przechowywania, tekstylne, czarne, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Hugo Canvas Paper Laminate
4 szt., na artykuły papiernicze/na dokumenty, kartonowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Tossa
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, jasnoszary
(2)
W magazynie
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Soka
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 12 cm, wysokość 31 cm
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Pojemniki zestaw Pulp
2 szt., z pokrywką, czarne, 32x23x20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
116 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Katrin Canvas Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, czarny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik do przechowywania ubrań Soft Storage XL
Tekstylny, szary, 26x30x50 cm
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, biały, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box S
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyki zestaw
3 szt., tekstylne, kremowe, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 42x40x25 cm
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 32x22 cm, wysokość 7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Balvi
Organizer Sharpener
Na artykuły papiernicze, plastikowy, 8,5x7 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ted Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 26x48,5 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rotho
Pojemniki zestaw Brisen
2 szt., z pokrywką, plastikowe, jasnoróżowe, pojemność 7 l, 18,5x27x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Haczyk do szafy
Z plastiku z recyklingu, czarny, 6x22 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, metalowy, czarny, ø 22x6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Uchwyty wielofunkcyjne zestaw Film Hook
2 szt., silikonowe, czarne, 4,5x2 cm, wysokość 4,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Indali
2 szt., rattanowe, w naturalnym kolorze, wysokość 32 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Litery na pudełka do przechowywania Stackable
Białe, 11,5x20x3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Smart
Wiszący, metalowy, czarny, 96x5,5 cm, wysokość 100 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tosca
Na artykuły papiernicze, metalowy, 8,5x27 cm, wysokość 13,5 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
160 zł
z kodem
187,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Katrin Canvas Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, kremowy, 34,5x45x18,5 cm
(3)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Compactor
Koszyk Bamboo
Bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Uchwyty wielofunkcyjne zestaw Film Hook
2 szt., silikonowe, białe, 4,5x2 cm, wysokość 4,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, jasnobrązowy, ø 10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 21 cm, wysokość 21,5 cm
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, czarny, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, drewniany, 11x22 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
KIS
Pojemnik Folding Crate
Plastikowy, szary, pojemność 32 l, 47,5x34,5x23,5 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Ecologik
Próżniowy, tekstylny, zielony, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Restore Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Wenko
Koszyk Rika
Wiklinowy, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pokrowiec na garnitur Oxford
Szary, wysokość 90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, jasnoszary, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na tablet Tower
Metalowy, 16x12 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do szuflady
Plastikowy, 9,5x9,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
17
18
19
...
25
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko