Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Oferty i zniżki
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 180 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Bigso
Organizer Birger Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(4)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Peach Skin S
Tekstylny, kremowy, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ted Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 26x48,5 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bigso
Organizer Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Organizer Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x11,5 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Inge Canvas Paper Laminate
3 szt., z pokrywką, kartonowe, jasnoszare, 31x47x15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
z kodem
201,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Staple
Drewniany, 12x24 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, metalowy, czarny, ø 22x11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, czarny, 47,5 x 35 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, czarny, 26x20 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 30 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, szary, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bigso
Organizer Birger Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(4)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Umbra
Serwetnik Swivel
Metalowy, czarny, 10x7 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Duo
Szary, 16,5x23 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
64 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Koszyk
Tekstylny, biały, wysokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer
Drewniany, 10x27 cm, wysokość 33 cm
(4)
Dostawa od 02.11.2026
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Koszyk
Z juty, w naturalnym kolorze, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
106 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na kubki Hirano
Metalowy, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 34 cm
(6)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Pantone
Organizer Orange 021
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Bigso
Organizer Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x11,5 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Bigso
Organizer Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x11,5 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Restore Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Modest
Na waciki, szklany, brązowy, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Lavender
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
46,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy, plastikowy, szary, 40x40x25 cm
(4)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizer do szuflady Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 35,5x17,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na tablet Magnetic Tower
Plastikowy, 5x2,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Morella
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 2,5 l, 24x18x8 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Tower
Na torebki, biały, 54x6 cm, wysokość 5 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(3)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, kremowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
14
15
16
...
25
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko