Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Oferty i zniżki
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 181 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Pantone
Organizer Blue 2150
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szuflady Tower
Plastikowy, wysokość 6 cm
(13)
Dostawa od 22.10.2026
116 zł
z kodem
135,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Elektroniczna pompka próżniowa
(18)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Logan Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, biały/w kolorze złota, 31,5x31,5x31 cm
(18)
W magazynie
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Stojak na kubki Radka
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, ø 15,5 cm, wysokość 39 cm
(18)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Myhooks
Wiszący, stalowy, czarny, 6x25 cm, wysokość 6 cm
(25)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Czarny, 30x20 cm, wysokość 23 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Drewniany, biały/w naturalnym kolorze, ø 20 cm, wysokość 50 cm
(10)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Serwetnik Tower
Metalowy, biały, wysokość 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, biały, 22x11 cm, wysokość 7 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Nancy
Tekstylny, beżowy, 46x46x20,5 cm
(67)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve XL
2 szt.
(20)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mioli Decor
Pojemnik
Z pokrywką, tekstylny, szary, 30x30x30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, biała, 30x15 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Ze stali nierdzewnej, szary, 36,5 x 26,5 cm
(11)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Rail
2 szt., ścienne, stalowe, w kolorze srebra, 41x11 cm, wysokość 4 cm
(11)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(11)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(8)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Umbra
Stojak na ręczniki papierowe Buddy
Stalowy, biały, ø 19 cm, wysokość 34 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 18x30 cm, wysokość 94 cm
(8)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Koszyk Tower
Do przechowywania, plastikowy, biały, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Stojak na telefon komórkowy Feline
Plastikowy, 10x4 cm, wysokość 9 cm
(8)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tosca
Na artykuły papiernicze, metalowy, 8,5x12 cm, wysokość 14,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Organizer na buty
Tekstylny, czarny, 60x90 cm, wysokość 15 cm
(29)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pantone
Organizer Yellow 012
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Metaltex
Koszyk Koala
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x33 cm, wysokość 9 cm
(21)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Tower
Na torebki, czarny, 54x6 cm, wysokość 5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(9)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
3 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 45x65x15,5 cm
(9)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Lena Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 65x45x27 cm
(9)
W magazynie
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(9)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Nevada
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, wysokość 24 cm
(9)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Deco
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 5 l, 27x19x13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 30x30 cm, wysokość 94 cm
(17)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(10)
W magazynie
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Umbra
Stojak na pokrywki i patelnie Peggy
Z plastiku z recyklingu, szary, 54x19 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na jajka do lodówki
Plastikowy, wysokość 8 cm
(10)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Rin
Metalowy, czarny, 23x10,5 cm, wysokość 14 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyki zestaw
7 szt., do łazienki, tekstylne, ciemnoszare, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 x 38,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Nancy
Tekstylny, wysokość 16 cm
(25)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pokrowiec na garnitur Nancy
Beżowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(11)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Viola Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 10x24,5 cm, wysokość 32,5 cm
(7)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
10
11
12
...
25
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko