Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Oferty i zniżki
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 147 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Wine Glass
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny, 38x26 cm, wysokość 7 cm
(43)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na kubki My Mug
Wiszący, stalowy, czarny, 14x28 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Koszyk Lhassa
W naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer
Drewniany, 10x27 cm, wysokość 33 cm
(4)
Dostawa od 02.11.2026
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 x 38,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na pokrywki i patelnie DrawerStore
Plastikowy, szary, 31x20 cm, wysokość 15 cm
(108)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Stojaki na pokrywki zestaw CupboardStore
4 szt., bez wiercenia, plastikowe, 19x2 cm, wysokość 4 cm
(87)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik Eco
Z pokrywką, plastikowy, szary/w naturalnym kolorze, 21x21x8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, czarny, ø 30 cm, wysokość 30,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, jasnoszary, ø 41 cm, wysokość 41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, czarny, ø 41 cm, wysokość 41 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
iDesign/The Home Edit
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 29 cm, wysokość 11 cm
(58)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Stalowy, czarny, 57x18 cm, wysokość 18 cm
(76)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Viana
Do łazienki, metalowy, czarny, wysokość 25 cm
(39)
Dostawa od 19.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, czarny, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, czarny, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 145 cm
(133)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 80 cm
(197)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Bahari
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 26 cm
(75)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, czarny, 10x39 cm, wysokość 75 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Pokrywa do pojemnika
Plastikowa, biała, 38x48x4 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, czarny, ø 12 cm, wysokość 15,5 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 42x40x25 cm
(1)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x27 cm
(7)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 42x40x25 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 65x45x15,5 cm
(6)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/niebieski, 40x25x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Black Edition
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 40x25x25 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
102 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, wysokość 15,5 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace M/L
5 szt.
(36)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve XL
2 szt.
(20)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve L
3 szt.
(41)
Dostawa od 23.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M
2 szt.
(54)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/czarny, 65x45x26,5 cm
(11)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 42x25x25 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
111,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 65x45x27 cm
(9)
W magazynie
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up L
4 szt.
(20)
Dostawa od 23.10.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Hanging Vacuum M/L
4 szt.
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Express M
2 szt.
(23)
Dostawa od 23.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum L
6 szt.
(30)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
23,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 65x50x27 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
240,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki pod łóżko zestaw Life
2 szt., próżniowe, tekstylne/plastikowe, wysokość 15,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up M
4 szt.
(53)
Dostawa od 23.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
14,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe/czarne, 42x25x25 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
108 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
5 szt.
(38)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
31,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
17
18
19
...
24
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko