Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poduszki
...
Tekstylia
Poduszki
Poduszki · Oferty i zniżki
Poduszki dekoracyjne
Poszewki na poduszki
Poduszki specjalistyczne
Wałki pod drzwi
Poduszki do sof
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Kształt
Rozmiar poduszki
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
998 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Adya
Z mieszanki wiskozy, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
(3)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Macralina
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Asu
Z mieszanki bawełny, brązowa, 50x50 cm
(3)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, biała, 28x38 cm
(3)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Santos
Z bawełny z recyklingu, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikropluszu, biały, 1,8 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, ø 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Stripe
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, musztardowa, ø 40 cm
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikropluszu, fioletowy, 1,8 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z motywem zwierzęcym, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
89 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sparkle
Aksamitna, ze świątecznym motywem, ciemnoniebieska, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, strukturalne, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Curly
Aksamitna, na zamek , geometryczna/strukturalna, 40x40 cm
(3)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Santa
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 38x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Santos
Z bawełny z recyklingu, ciemnoniebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, musztardowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Cracked Terrazzo
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Poppy
Żółta, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Wave
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Squiggly Orange
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Amber
Z włókna konopnego, kopertowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Foliage
Na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, ciemnoszara, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
6
7
8
...
21
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poduszki ze świątecznym motywem