Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poduszki
...
Tekstylia
Poduszki
Poduszki · Oferty i zniżki
Poduszki dekoracyjne
Poszewki na poduszki
Poduszki specjalistyczne
Wałki pod drzwi
Poduszki do sof
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Kształt
Rozmiar poduszki
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
999 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Brązowa/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Stab Stitch
Czarna, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Casablanca Pinsonic
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Czarna, 60x60 cm
(41)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Creamy Raspberry Swirl
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Poduszka dekoracyjna Dekor
Żakardowa, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, kremowa, ø 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, czarna, ø 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cirrus
Z mieszanki juty, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 30.10.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Marble
Różowa/fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, beżowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 50x50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Taśma uszczelniająca Sausage Dog
Zielona/szara, 17x76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Mistletoe
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, beżowa, 20x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 40x40 cm
(3)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, szara, 45x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(189)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Martini
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(189)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Gold on Pink
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w paski, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, czarna, ø 25 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Taśma uszczelniająca Candy Cane
Czerwona/biała, 20x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(82)
Dostawa od 04.11.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 45x75 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet Double Frill
Aksamitna, niebieska, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 45x75 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, różowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 45x75 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Liena
Bordowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
Dostawa od 20.10.2026
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Nutcracker Bear
Ze świątecznym motywem, czerwona, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, szary, 2 l
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Szara, 60x60 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szara, 10x95 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, antracytowa, ø 25 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, szarobrązowy, 2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Szary, 2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
17
18
19
20
21
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poduszki ze świątecznym motywem