Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie
...
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie LED
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Cena
Moc
Liczba źródeł światła
Kolor
+ Więcej (12)
LED
1 417 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 16 m
(20)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Dekoracja świetlna Winter
Biała, plastikowa, LED, na baterie, 11x9,5x15,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Hooky
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 570 cm
(135)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, bordowa, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Z litego drewna, LED, na baterie, 48x2x12,5 cm
(2)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Zielona, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, 180x5x8 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Lucas Multi
Czarna, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø6,5x10,5 cm
(3)
W magazynie
111 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Markslöjd
Girlanda świetlna Mia
Plastikowa, LED, na baterie, długość 270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Can
Czarny, metalowy, LED, 17x48x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
241,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Biała, szklana, LED, do kontaktu, ø15x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bertram
Czerwona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 11,5x8,5x22,5 cm
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alpha
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, ø45x3 mm
(1)
W magazynie
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampa zewnętrzna Stone
Biała/czarna, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP65, 30x30x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa sufitowa Viale
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją, 16x54x5 cm
(1)
W magazynie
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leitmotiv
Lampa lawa Glitter
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, ø10x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lampa stołowa Ambar
W naturalnym kolorze, plastikowa, LED, ze ściemniaczem, IP44, ø15x22 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236,54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 16 m
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Winston
Niebieska, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Rolf
Metalowa, LED, na baterie, z timerem, 17,5x15x33 cm
(3)
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Lampion LED Luce
Szary, tekstylny, LED, solarny, IP44, ø25x25 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Velvet Accordion
Ciemnobrązowa, papierowa, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 10x10x3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, biała, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Brązowa, szklana, LED, na baterie, ø7x13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Leitmotiv
Lampa stołowa Verano LED
Czerwona, szklana, LED, ø13,5x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø14x18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Milas
Brązowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø35x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
376 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Sara
4 szt., na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa stołowa Jeff
W kolorze matowej czerni, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø12x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Girlanda świetlna Lucas Multi
Plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Brandani
Lampa stołowa 4in1
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją/z klipsem, ø12x47,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alex
Brązowa, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, z timerem, IP44, ø30x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Kinkiet Curtis
W kolorze matowej czerni, metalowy, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Świeczki LED zestaw Icecube
3 szt., solarne, zewnętrzne, szare, 7x7 cm, wysokość 5,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Cocco
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 220 cm
(138)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampa stołowa Stafford
Biała/w naturalnym kolorze, bambusowa, LED, ø13,5x18 cm
(1)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Dziecięca lampa stołowa Butterfly
Beżowa, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø15x25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Dziecięca lampa stołowa Butterfly
Różowa, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø15x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
5
6
7
...
30
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Kinkiety
Lampy sufitowe i wiszące
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie do pokoju dziecięcego
Oświetlenie zewnętrzne
Kable zasilające
Ulubione filtry
Oświetlenie w stylu industrialnym
Nowoczesne oświetlenie
Oświetlenie w stylu retro