Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie
...
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie LED
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Cena
Moc
Liczba źródeł światła
Kolor
+ Więcej (12)
LED
1 417 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop Flower
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 210 cm
(23)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
Nowość
Bizzotto
Lampa wisząca Alken
Czarna, metalowa, LED, 18x123x18 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
801 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 500 cm
(46)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Lampa stołowa Lemelia
W naturalnym kolorze, z litego drewna jesionowego, LED, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, ø4,5x6 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Opviq lights
Kinkiet Pacali
Biały, metalowy, LED, 56x24x14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Trio
Lampa sufitowa Clarimo
Biała, plastikowa, LED, natynkowa , IP44, ø33x9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Girlanda świetlna Small Circus
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 855 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
263,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, 8x8x9,5 cm
(1)
W magazynie
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Leitmotiv
Lampa stołowa Aro
Brązowa, szklana, LED, ø12x16,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Star Trading
Lampa zewnętrzna Stone
Biała/czarna, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP65, 30x30x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Elly
Zielona, szklana, LED, na baterie, długość 105 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Leitmotiv
Lampa stołowa Verano LED
Czerwona, szklana, LED, ø13,5x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Sara
4 szt., na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Zoo
Plastikowa, LED, na baterie, długość 160 cm
(11)
W magazynie
41,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
UMAGE
Lampa stołowa Asteria Move
Czerwona, stalowa, LED, ze ściemniaczem, ø20x31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
989 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Hooky
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 570 cm
(135)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Cocco
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 220 cm
(138)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Firework
Czarna, metalowa, LED, solarna, długość 210 cm
(18)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
Trio
Lampa zewnętrzna Pearl
Ciemnoszara, aluminiowa, LED, IP54, 10x10x16 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
634 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Brązowa, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Moon
Czarny, metalowy, LED, 33x46x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
3 szt., na USB, beżowe, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampa stołowa Stafford
Biała/w naturalnym kolorze, bambusowa, LED, ø13,5x18 cm
(1)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Lampa zewnętrzna Spirit
Ciemnoszara, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP44, ø9x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Star Trading
Dziecięca lampka nocna Toucan
Biała/brązowa, plastikowa, LED, na USB, 12x11x20 cm
(28)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Lucas Clear
Plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Lampa stołowa Tim
Ciemnoszara, metalowa, LED, sterowana pilotem, ø11,5x30 cm
(3)
W magazynie
366 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Opviq lights
Kinkiet Likma
Czarny, metalowy, LED, 16x41x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Gingko
Lampa stołowa Alice
W jasnym naturalnym kolorze, z litego drewna jesionowego, LED, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, ø7x7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Partaj
Szara, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 180 cm
(47)
W magazynie
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Lampa stołowa Chico
W kolorze złota, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø10x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
392 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Szara, papierowa, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją, 12x2,5x9 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alpha
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, ø45x3 mm
(1)
W magazynie
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Kinkiet Umut
W kolorze złota, metalowy, LED, 17x86x5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Lampa stołowa Holt
W kolorze czerni z połyskiem, metalowa, LED, ø15x25 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Trio
Lampa sufitowa Carrera
Czarna, metalowa, LED, ø45x22 cm
(1)
W magazynie
1 189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 11 m
(1)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
House Nordic
Lampa stołowa Holt
Biała, metalowa, LED, ø15x25 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Trio
Lampa sufitowa Iseo
Czarna, z litego drewna kauczukowego, LED, natynkowa , ø40x7 cm
(2)
W magazynie
484 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Lampion LED Luce
Zielony, tekstylny, LED, solarny, IP44, ø25x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
zestaw 10 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carolin
10 szt., na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
22,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa wisząca Karo
Brązowa/beżowa, z trawertynu , LED, ø15x152 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Lampa zewnętrzna Ridley
Żółta/biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø10x16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
30
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Kinkiety
Lampy sufitowe i wiszące
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie do pokoju dziecięcego
Oświetlenie zewnętrzne
Kable zasilające
Ulubione filtry
Oświetlenie w stylu industrialnym
Nowoczesne oświetlenie
Oświetlenie w stylu retro