Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie
...
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie z kodem zniżkowym
Według typu
Lampy sufitowe i wiszące
Lampy stojące
Lampy stołowe
Kinkiety
Oświetlenie punktowe
Żarówki
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie zewnętrzne
Akcesoria do lamp
Abażury i klosze
Oświetlenie do pokoju dziecięcego
Inteligentne oświetlenie
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Moc
Liczba źródeł światła
Kolor
+ Więcej (12)
Kod zniżkowy
3 399 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa sufitowa Berceste
Czarna, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø24x31 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Manavgat
Czarny/w naturalnym kolorze, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 25x25x14 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa sufitowa Tramino
Czarna/w kolorze złota, metalowa, ø20x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Sağlam
Czarna, metalowa, ø41x115 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
z kodem
203,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (3)
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Sword
Biały, metalowy, LED, 10x62x7 cm
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
z kodem
203,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Obyla
W kolorze brązu, metalowa, ø39x25 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Sword
Czarny, metalowy, LED, 10x62x7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
203,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Opviq lights
Lampa sufitowa Berceste
Czarna, metalowa, ø24x12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa zewnętrzna Udiya
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø20x24 cm
Dostawa od 07.12.2026
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Podstawa lampy stojącej Nali
Czarna, 150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 16 m
(20)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Sirius
Panel solarny Lucas
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Mini Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Przedłużenie girlandy świetlnej Lucas
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 16 m
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Solar
Solarna, zewnętrzna, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Solarna, zewnętrzna, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Lucas Multi
Plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 350 cm
(1)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Sirius
Transformator do gniazdka Lucas
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 390 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 500 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 790 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Solar
Solarna, zewnętrzna, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
46
47
48
...
71
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Kinkiety
Lampy sufitowe i wiszące
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie do pokoju dziecięcego
Oświetlenie zewnętrzne
Kable zasilające
Ulubione filtry
Oświetlenie w stylu industrialnym
Nowoczesne oświetlenie
Oświetlenie w stylu retro