Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie
...
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie z kodem zniżkowym
Według typu
Lampy sufitowe i wiszące
Lampy stojące
Lampy stołowe
Kinkiety
Oświetlenie punktowe
Żarówki
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie zewnętrzne
Akcesoria do lamp
Abażury i klosze
Oświetlenie do pokoju dziecięcego
Inteligentne oświetlenie
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Moc
Liczba źródeł światła
Kolor
+ Więcej (12)
Kod zniżkowy
3 425 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Gränsö
W kolorze srebra, kryształowa , IP44, ø40x60 cm
(13)
Dostawa od 15.10.2026
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Eruca
Beżowa, tekstylna, 21x21x39 cm
Dostawa od 15.10.2026
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Raw
Czarny, metalowy, 9x33x24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Kandella
Czarna, szklana, ø10,5x31 cm
Dostawa od 15.10.2026
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Styrka
Czarna, tekstylna, ø63x50 cm
(6)
Dostawa od 15.10.2026
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Dziecięca lampa sufitowa Ugglarp
Biała, szklana, natynkowa , ø39x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Styrka
Czarna, tekstylna, ø75x60 cm
(6)
Dostawa od 15.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Styrka
Beżowa, tekstylna, ø63x50 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Logi
Biały, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 20x35x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
z kodem
395 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Styrka
Beżowa, tekstylna, ø75x60 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Riggs
Czarny, metalowy, 19x21x18,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Peak
Czarny, metalowy, 62x50,5x12 cm
Dostawa od 15.10.2026
439 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Riggs
W kolorze złota, metalowy, 19x21x18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Marielund
W kolorze złota, kryształowa , ø50x52 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stojąca Odense
W kolorze srebra, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x150 cm
Dostawa od 15.10.2026
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(4)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Na baterie, stołowa, szklana, ø 9,5 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Iris
Na baterie, stołowa, szklana, ø 12 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, bordowa, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carolin
10 szt., na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
22,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Na baterie, wisząca, szklana, zielona, ø 1,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Liva
Do kontaktu, wisząca, metalowa, biała, długość 55 cm, wysokość 70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Na baterie, wisząca, szklana, biała, ø 1,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Na baterie, stołowa, szklana, zielona, ø 9,5 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Sara
4 szt., na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
4 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 6,5 cm, wysokość 7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, zielona, ø 6 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Brązowa, szklana, LED, na baterie, długość 105 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Na baterie, wisząca, szklana, biała, ø 5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Elly
Biała, szklana, LED, na baterie, długość 105 cm
(3)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Biała, szklana, LED, na baterie, długość 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Szklana, LED, na baterie, długość 120 cm
(3)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Elly
Czerwona, szklana, LED, na baterie, długość 105 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Elly
Zielona, szklana, LED, na baterie, długość 105 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Na baterie, wisząca, szklana, brązowa, ø 7 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Na baterie, wisząca, szklana, brązowa, ø 8 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 11 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Eva
Na baterie, biała, ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, ø 6 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Na baterie, wisząca, szklana, czerwona, ø 1,5 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Na baterie, wisząca, szklana, czerwona, ø 1,5 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
39
40
41
...
72
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Kinkiety
Lampy sufitowe i wiszące
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie do pokoju dziecięcego
Oświetlenie zewnętrzne
Kable zasilające
Ulubione filtry
Oświetlenie w stylu industrialnym
Nowoczesne oświetlenie
Oświetlenie w stylu retro