Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne
...
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne · Oferty i zniżki
Dekoracje świetlne
Girlandy świetlne
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Umiejscowienie
Okazja
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
573 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Link
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 500 cm
(5)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme
Na baterie, biała, 7,5x7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(5)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Tangle
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø46x2,5 cm
(9)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Dun
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 260 cm
(8)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Dekoracja świetlna
Brązowa, korkowa, LED, solarna, ø4x3,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Tropea
2 szt., na baterie, zewnętrzne, czarne, ø 6 cm, wysokość 9 cm
(14)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., czarna, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, ø25x200 cm
(7)
W magazynie
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Jutta
W naturalnym kolorze, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, długość 200 cm
(7)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(13)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(9)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Polly
2 szt., biała, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x16 cm
(8)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 12 m
(6)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Kupol
Brązowa, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Moon
Czarna, z akrylowego szkła , LED, do kontaktu, ø12x14 cm
(5)
W magazynie
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Lampion LED Calabria
Czarny, metalowy, LED, przenośny, solarny, IP44, ø26x28 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x45 cm
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Girlanda świetlna Snowmen
W naturalnym kolorze, plastikowa, LED, na baterie, długość 135 cm
(5)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Biała/szara, plastikowa, LED, na baterie, ø6,5x18 cm
(5)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Gylling
W kolorze mosiądzu, metalowy, do kontaktu, 42x6x53 cm
(4)
W magazynie
383 zł
z kodem
450 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(4)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Bubbly
Plastikowa, LED, solarna, długość 180 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hilight
Lampion LED
W kolorze brązu, plastikowy, przenośny, na baterie, 9,5x12x19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Brązowa, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, zielona, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Folkabo
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 27x5x27 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Smoky
Czarna, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 60x1x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw
10 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 6 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hilight
Girlanda świetlna
Czerwona, metalowa, LED, na baterie, długość 225 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, 13x3x15,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Circus Filament
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
Czarna, szklana, LED, na baterie, 9x9x10 cm
(8)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampion Lampion
Czerwony, tekstylny/plastikowy
(8)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(8)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
House Nordic
Lampion LED Crewe
Zielony, plastikowy, LED, przenośny, solarny, IP44, ø15x16 cm
(5)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Girlanda świetlna
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 220 cm
(5)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Zielona, ceramiczna, LED, na baterie, 10x8x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø10x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Kupol
Brązowa, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
12
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Lampy sufitowe
Oświetlenie punktowe
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Kable zasilające
Ulubione filtry
Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne na choinkę