Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Obrazy, plakaty, tabliczki
Obrazy, plakaty, tabliczki
...
Dekoracje ścienne
Obrazy, plakaty, tabliczki
Obrazy, plakaty, tabliczki · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Obrazy
Plakaty
Tabliczki dekoracyjne
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Motyw
Design
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
595 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Touch
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(7)
W magazynie
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
377 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Gingko
29x41 cm
(5)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 720 zł
z kodem
2 023 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
403 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
Dostawa od 19.11.2026
319 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Tonol
80x100 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Wildflowers
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Nemsa
80x100 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Lambert
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Vivian
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Basilisa
90x90 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz White rock
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Bird
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Obraz Lupine Shore
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Limoncello
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz History 4
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Two Birds – Clara Schicketanz
30x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany
(2)
W magazynie
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 06.11.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Story
120x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 06.11.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho Dreams
30x30 cm, 4 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 19.11.2026
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
52x72 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 14.12.2026
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Obraz Circly
150x60 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 26.10.2026
564 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Obraz Sunlit Willow
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
Dostawa od 19.11.2026
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Art Contemporain
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
296 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Nemsa
60x90 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 14.12.2026
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silhouette
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 9
51x71 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
315 zł
z kodem
371 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
683 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Obraz Circles 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(22)
W magazynie
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obrazy zestaw
35x50 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
13
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tapety
Ramki
Naklejki
Tapety dla dzieci
Dekoracje wielkoformatowe