-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

Nowości wnętrzarskie na 2021 rok

Jeśli planujesz wyposażyć dom w nowe meble lub dodatki i interesuje Cię, jakie trendy wnętrzarskie będą popularne w przyszłym roku, rzuć okiem na inspiracje poniżej! Zebraliśmy trendy w meblach, tekstylia, lampach i dekoracjach, które w 2021 roku szturmem podbiją nasze mieszkania!

Trend nr 1

„Staycation", czyli wakacje w domu

Rok 2020 wywrócił nasz świat i plany do góry nogami. Ale jeśli góra nie przyjdzie do Mahometa, zaprośmy Mahometa do góry! Na przykład w postaci mebli i dekoracji przypominających nam wojaże, od których obecnie musimy się wstrzymać. Mogą to być odcienie Lazurowego Wybrzeża, kości słoniowej lub egzotycznego drewna rodem z dżungli.

Oprócz błękitnego nieba...

Odśwież wnętrze, wykorzystując popularny kolor Al Azur. To pozytywny, nowoczesny i odrobinę futurystyczny odcień, który rewelacyjnie zaprezentuje się w parze ze szkłem, stalą oraz złotymi i musztardowymi tonami.

Jasne drewno

Kolejnym trendem przyszłego sezonu będzie jasne drewno inspirowane stylem skandynawskim. Dobrze sprawdzi się pod postacią mebli i dekoracji, a także na ścianach i sufitach.

Trend nr 2

Domowa oaza spokoju

Nasz świat zamknął się w kilkunastu metrach kwadratowych i od teraz jedno pomieszczenie musi spełnić kilka funkcji – gabinetu, bawialni i miejsca na odpoczynek. Kładziemy większy nacisk na to, co zapraszamy do naszych mieszkań oraz skłaniamy się ku ekologicznym, przyjaznym dla środowiska produktom i wysokiej jakości materiałom.

Ekologiczne
i przyjazne

Spróbuj stopniowo zmieniać przyzwyczajenia i zacznij unikać plastiku. Stawiaj na materiały z odzysku, bambus i naturalne tkaniny.