Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Nowości wśród mebli do przechowywania

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w dużym domu, czy niewielkim mieszkaniu, miejsca do przechowywania nigdy za wiele. Zainspiruj się naszymi nowymi komodami, szafami, regałami, szafkami na buty i wieloma innymi meblami do przedpokoju, salonu, sypialni lub biura.

Meble do salonu

Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu z rodziną. Powinien być zatem umeblowany w estetyczny, a jednocześnie na tyle wygodny sposób, aby było miło spędzać w nim wolny czas.

Zainspiruj się naszymi nowymi komodami, stolikami pod TV, konsolami, regałami i designerskimi półkami.

Meble do przedpokoju

Spraw, aby Twój dom robił dobre pierwsze wrażenie już przy wejściu. Wyposaż i zorganizuj swój przedpokój tak, aby był ładny, czysty, praktyczny i funkcjonalny.

Pomogą Ci w tym nowe designerskie szafki na buty oraz wieszaki marek La Forma, Compactor i WOOOD.

Meble do sypialni

Na Bonami pojawiło się również wiele nowych mebli do sypialni, takich jak szafki nocne, komody i szafy w różnych kolorach oraz kształtach. Nie zapomnieliśmy też o parawanach, które zapewnią poczucie prywatności i przytulną atmosferę.

Meble do domowego biura

Pracujesz z domu? Postaw na meble, które pomogą Ci skoncentrować się na obowiązkach. Nasze nowości, takie jak regały, półki oraz komody, zapewnią porządek i doskonałą organizację wszystkich niezbędnych narzędzi do pracy.