Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble · Oferty i zniżki
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
14 436 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
WOOOD
Hoker Vogue
Tapicerowany, aksamitny, niebieski, wysokość siedziska 64 cm
Dostawa od 10.12.2026
1 487 zł
z kodem
1 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
WOOOD
Hoker Vogue
Tapicerowany, aksamitny, beżowy, wysokość siedziska 64 cm
Dostawa od 10.12.2026
1 487 zł
z kodem
1 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, aksamitne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 175 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
1 279,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Stołek Japan
Z litego drewna paulowni, w naturalnym kolorze, wysokość 45 cm, nośność 110 kg
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
140x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, szare
(15)
Dostawa od 04.12.2026
5 040 zł
z kodem
5 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
140x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
(15)
Dostawa od 04.12.2026
5 040 zł
z kodem
5 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
200x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
(15)
Dostawa od 04.12.2026
6 119 zł
z kodem
7 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Milo Casa
Łóżko kontynentalne Gina
160x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, beżowe
(1)
Dostawa od 04.12.2026
6 663 zł
z kodem
7 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, kremowe
(2)
Dostawa od 06.11.2026
5 278 zł
z kodem
6 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
200x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, szare
(15)
Dostawa od 04.12.2026
6 119 zł
z kodem
7 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
200x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 119 zł
z kodem
7 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, szare
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 771 zł
z kodem
6 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
+ Materiał obicia (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Milo Casa
Łóżko kontynentalne Gina
160x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 663 zł
z kodem
7 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
(15)
Dostawa od 04.12.2026
5 278 zł
z kodem
6 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, szare
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 278 zł
z kodem
6 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Milo Casa
Łóżko kontynentalne Gina
160x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, jasnoniebieskie
(1)
Dostawa od 04.12.2026
6 663 zł
z kodem
7 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
(15)
Dostawa od 04.12.2026
5 771 zł
z kodem
6 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
+ Materiał obicia (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 771 zł
z kodem
6 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Milo Casa
Łóżko kontynentalne Gina
160x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, szare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 663 zł
z kodem
7 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
140x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, kremowe
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 040 zł
z kodem
5 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, kremowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 405 zł
z kodem
6 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
+ Materiał obicia (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
House Nordic
Szezlong Mykonos
Lewostronny, kremowy, szerokość 175 cm, głębokość 88 cm, waga 41 kg
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 581 zł
z kodem
5 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Szezlong Cairo
Beżowy, szerokość 160 cm, głębokość 160 cm, waga 51 kg
Dostawa od 29.10.2026
6 145 zł
z kodem
7 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Salo
Metalowy, beżowy/w kolorze złota, ø 25 cm, wysokość 54 cm
(5)
W magazynie
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Dalby
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 38 cm, wysokość 70 cm, głębokość 35 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Barek ogrodowy Ronda
Z litego drewna tekowego, składany, w naturalnym kolorze, 29x39 cm, wysokość 49,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
261,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Villa
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 102 cm, głębokość 25 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
337 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stół Boavista
100x210 cm
(4)
Dostawa od 29.10.2026
2 422 zł
z kodem
2 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Lecco
Metalowy, w kolorze złota, ø 41 cm, wysokość 58 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Monte Carlo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Milford
Z materiału bouclé, biały, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 41 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
229 zł
z kodem
268,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielone
(1)
Dostawa od 26.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
459,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Swindon
Tapicerowana, przed łóżko, beżowa, szerokość 100 cm, głębokość 36 cm, wysokość 42,5 cm
(6)
Dostawa od 26.10.2026
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Halden
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
564 zł bez kodu
282 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Villa
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 180 cm, głębokość 25 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
722 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Lecco
Metalowy, w kolorze złota, ø 51 cm, wysokość 52 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
513 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 1,5 cm, wysokość 5 cm, głębokość 70 cm
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Brooklyn
Z materiału bouclé, ze schowkiem, beżowy, szerokość 44 cm, głębokość 44 cm, wysokość 44 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Konsola Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 36x80 cm, wysokość 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Trento
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 3 cm, wysokość 82 cm, głębokość 30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
164,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Stół Bolton
Z blatem w dekorze orzecha, 90x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 617 zł
z kodem
3 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
Dostawa od 26.10.2026
734 zł
z kodem
864 zł bez kodu
432 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Pego
Z litego drewna tekowego, w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
366,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Hampton
Aksamitny, w kolorze ochry, szerokość 39 cm, głębokość 39 cm, wysokość 42 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
296 zł
z kodem
347,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Ejby
Z materiału bouclé, beżowy, ø 34 cm, wysokość 36 cm
(15)
W magazynie
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Watford
Z materiału bouclé, tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, beżowa, szerokość 95 cm, głębokość 36,5 cm, wysokość 46 cm
(19)
W magazynie
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
214
215
216
...
301
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble