Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble · Marckeric
Fotele
Krzesła
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble dla dzieci
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Marckeric
445 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Marckeric
Stół Ada
Z blatem w dekorze marmuru, ø 110 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czerwone/w naturalnym kolorze
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, beżowe
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
839,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Łóżko dwuosobowe Gabi
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, z płyty MDF, powłoka: barwienie, białe
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Marckeric
Stoliki zestaw Rosie
2 szt., z blatem w dekorze dębu, ceglaste/w naturalnym kolorze, 65x102,5 cm, wysokość 54 cm
Dostawa od 23.10.2026
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Regał Dusan
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 87,5 cm, wysokość 175 cm, głębokość 30 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 189 zł
z kodem
1 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Biurko Ecrin
W dekorze dębu, 60x110 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 495 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Regał Eladi
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 168,5 cm, głębokość 22 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Marckeric
Regał Amara
Stalowy, powłoka: melamina, w kolorze terakoty, szerokość 60 cm, wysokość 179,5 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
794 zł
z kodem
934 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Marckeric
Szafka pod TV Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 54 cm, głębokość 35,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne, wysokość siedziska 66 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 019 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
599,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Bart
Z matowym wykończeniem, czarna, 46x36 cm, wysokość 55 cm
(13)
Dostawa od 23.10.2026
437 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 90 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 563 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Velia
Zielona/szara, 45x40 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 215 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
714,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Nowość
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 83 cm, głębokość 40,5 cm
(7)
Dostawa od 27.10.2026
1 861 zł
z kodem
2 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Elfa
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 165 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., zielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cailin
Z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 42 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 682 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Stół Oda
Ø 110 cm
(15)
Dostawa od 27.10.2026
1 461 zł
z kodem
1 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Marckeric
Szafka Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 82,5 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 249 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda dziecięca Estefania
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, szarozielona, szerokość 90 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 130 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafa dziecięca Esteban
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 90 cm, wysokość 180 cm, głębokość 52 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Dziecięca szafka nocna Enola
Z litego drewna sosnowego, kremowa, 39x30 cm, wysokość 47 cm
Dostawa od 23.10.2026
445 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Elfa
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 53 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Bruna
Z litego drewna sosnowego, antracytowa, 46x35 cm, wysokość 49,5 cm
(9)
Dostawa od 23.10.2026
454 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Mayra
Biała, 45x35 cm, wysokość 52 cm
Dostawa od 23.10.2026
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Keiko
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 186 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Hinoa
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 160 cm, wysokość 48 cm, głębokość 38,5 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 461 zł
z kodem
1 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Regał Alabama
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 58 cm, wysokość 175 cm, głębokość 35 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, miętowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Tayra
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, miętowa, szerokość 180 cm, wysokość 50 cm, głębokość 35 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 283 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Regał Dusan
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 144 cm, wysokość 175 cm, głębokość 30 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Romantica
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała/szara, szerokość 46 cm, wysokość 80 cm, głębokość 35 cm
(36)
Dostawa od 23.10.2026
615 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Tayra
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, miętowa, szerokość 160 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 640 zł
z kodem
1 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Pisco
Szarozielona, 40x35 cm, wysokość 65,5 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
518 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Campus
Z matowym wykończeniem, z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 140 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 674 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa/w naturalnym kolorze, szerokość 145 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cusco
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(32)
Dostawa od 23.10.2026
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 150 cm, wysokość 50 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 368 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, pomarańczowe
(1)
Dostawa od 27.10.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
599,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, zielona, szerokość 70 cm, wysokość 100 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 079 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Kredens Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielony, szerokość 90 cm, wysokość 180,5 cm, głębokość 40 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
2 090 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Berna
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 110 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(4)
Dostawa od 27.10.2026
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
4
5
6
...
10
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble