Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Tanie meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 521 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, kremowe
(3)
Dostawa od 29.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
1 129,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Madrid
Z lustrem, z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna, szerokość 102 cm, wysokość 199 cm, głębokość 58 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Germania
Zestaw do przedpokoju Ameca
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, szałwiowy, szerokość 86 cm, wysokość 200 cm, głębokość 22 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Fotel Jaya
Lniany, beżowy, wysokość oparcia 41 cm, wysokość siedziska 48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Nola
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: melamina/powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 140 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, beżowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
+ Materiał obicia (2)
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
House Nordic
Komoda Kyoto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 74 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Paris
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, szara, szerokość 144 cm, wysokość 92 cm, głębokość 46 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Szafka pod TV Arista
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 180 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
(29)
W magazynie
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
BENAB
Materac BonLife
180x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny/strefowy, grubość 18 cm, nośność 110 kg
(3)
W magazynie
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Mailand
Z regulacją wysokości, 80x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek Torino
Beżowy, szerokość 80 cm, głębokość 80 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek modułowy Martina
Czarny, szerokość 95 cm, głębokość 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karup
Łóżko jednoosobowe Senza
90x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lazuorwanie, w naturalnym kolorze
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Moonia
Materac Cashmere Premier
140x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z zimnej pianki/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 180 kg
(9)
Dostawa od 05.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, kremowy, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(4)
Dostawa od 14.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, ciemnozielony, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Celano
Wisząca, z połyskiem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina/powłoka: szkło, z połyskiem, biała, szerokość 61 cm, wysokość 61 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Celano
Wisząca, z połyskiem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina/powłoka: szkło, z połyskiem, szara, szerokość 61 cm, wysokość 61 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Actona
Szafka pod TV Southampton
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, brązowa, szerokość 120 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, jasnoszary, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(1)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, różowy, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, z blatem w dekorze dębu, 80x140 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, ciemnoniebieski, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(9)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, 80x140 cm
Dostawa od 03.12.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Leżak ogrodowy Andorra
Regulowany, drewniany, w naturalnym kolorze, nośność 120 kg, szerokość 62 cm, wysokość 37 cm, głębokość 200 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
TemaHome
Stolik Slate
W dekorze kamienia, czarny/szary, 90x90 cm, wysokość 30 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Krzesło biurowe Mogi
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, beżowe, nośność 100 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Fotel ogrodowy Pavone
Tapicerowany, beżowy, nośność 130 kg, szerokość 68 cm, wysokość 72 cm, głębokość 87 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Ada
Z blatem w dekorze marmuru, ø 110 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bobochic Paris
Podnóżek Kleber
Ciemnozielony, szerokość 84 cm, głębokość 93 cm, wysokość 46 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Argo
Ze szklanym blatem, ø 150 cm
(2)
Dostawa od 16.12.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Woodman
Regał Newest
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 185 cm, głębokość 32 cm
(15)
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Łóżko dwuosobowe Gabi
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, z płyty MDF, powłoka: barwienie, białe
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Bodera
Wisząca, z matowym wykończeniem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, antracytowa, szerokość 61 cm, wysokość 65 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Bodera
Wisząca, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 61 cm, wysokość 65 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Vipack
Szafa Ilyas
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 190,5 cm, głębokość 55 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Light & Living
Stolik Veglia
Metalowy, kremowy, ø 70 cm, wysokość 33,5 cm
(3)
Dostawa od 06.11.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Otto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, antracytowa/w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 78 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Sierra
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: barwienie, biała, szerokość 108 cm, wysokość 80 cm, głębokość 47 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Materac futon Traditional
140x200 cm, ekstra twardy, biały, grubość 13 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Moonia
Materac Naturcare Aloe Vera
180x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki o wysokiej gęstości, grubość 21 cm, nośność 180 kg
(4)
Dostawa od 05.11.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Bizzotto
Fotel Violante
Obrotowy, czarny, wysokość oparcia 59 cm, wysokość siedziska 47 cm
Dostawa od 03.11.2026
1 944 zł
z kodem
2 287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Fotel Violante
Obrotowy, beżowy, wysokość oparcia 59 cm, wysokość siedziska 47 cm
Dostawa od 03.11.2026
1 944 zł
z kodem
2 287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, zielony, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
+ Materiał obicia (2)
+ Kolor nóg (2)
1
...
148
149
150
...
303
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble