Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Tanie meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 499 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w jasnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, zielone
(2)
Dostawa od 29.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Szafka na buty Beyla
W dekorze jesionu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, ciemnobrązowa, liczba par butów 8 , szerokość 98 cm, wysokość 50 cm, głębokość 43 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Fotel Cave
Wypoczynkowy/obrotowy, z regulowaną wysokością siedziska, beżowy, wysokość oparcia 66 cm, wysokość siedziska 41 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Szafka pod TV Abilen
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie/powłoka: barwienie, biała, szerokość 150 cm, wysokość 44 cm, głębokość 36 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 20.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Szafka nocna Vedrana
Biała, 60x40 cm, wysokość 55 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Zaide
Drewniana, do kuchni/przed łóżko, brązowa/w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, głębokość 45 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Szafka nocna Vedrana
Z cichym domykiem/z systemem push to open, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 60x40 cm, wysokość 55 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Materac Eva
90x190 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki antybakteryjnej, grubość 27 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Moonia
Materac Olympus Gel
90x200 cm, średnio twardy/miękki, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z pianki żelowej/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 30 cm, nośność 120 kg
(1)
Dostawa od 05.11.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-15% z kodem
Moonia
Materac Royal Premium
90x200 cm, średnio twardy/ekstra twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy, z zimnej pianki/z pianki z pamięcią kształtu/z pianki o wysokiej gęstości/z pianki antybakteryjnej, grubość 30 cm, nośność 120 kg
(1)
Dostawa od 05.11.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Materac Yoko
140x190 cm, średnio twardy, piankowy, antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki żelowej/z pianki antybakteryjnej, grubość 22 cm, nośność 250 kg
(11)
Dostawa od 16.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Aiguablava
Betonowy, okrągły, ø 66 cm, wysokość 30 cm
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Marckeric
Fotel Odette
Obrotowy, kremowy, wysokość oparcia 42 cm, wysokość siedziska 47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Materac Sleepy Aura
90x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/strefowy, z zimnej pianki/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 21 cm, nośność 120 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Krzesło Paragon
Z przędzy pętelkowej Bouclé, w ciemnym naturalnym kolorze
Dostawa od 27.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karup
Łóżko dwuosobowe Core
160x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: bez wykończenia (surowe), w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
+ Kolor nóg (3)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Elfa
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 165 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stół Sool
Z blatem w dekorze dębu, ø 80 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
1 069,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Hokery zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
1 069,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Stolik Naxos
Marmurowy, jasnobrązowy, ø 50 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Fotel Buckle up
Futon, rozkładany, kremowy, wysokość oparcia 36 cm, wysokość siedziska 30 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
BENAB
Materac dziecięcy Coco Dreamer
140x200 cm, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny, twardy/średnio twardy, piankowy, grubość 13 cm, nośność 70 kg
(2)
Dostawa od 19.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-15% z kodem
Støraa
Konsola Westerleigh
40x105 cm, wysokość 76 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Komoda Colima
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 160 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Amira
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek Kuki
Z tkaniny szenilowej, w kolorze terakoty, szerokość 87 cm, głębokość 87 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Karup
Fotel ogrodowy Out Niddo
Tapicerowany, biały, nośność 100 kg, szerokość 90 cm, wysokość 75 cm, głębokość 85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka Meta
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: bejcowanie, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 118 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
TemaHome
Regał Berlin
W dekorze dębu, z płyty komórkowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 83 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Regał Disco
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 95 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka Meta
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 118 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Szafka nocna Crumble
Z litego drewna mango, ciemnobrązowa, 40x37 cm, wysokość 66 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Krzesło ogrodowe Nivo
Plastikowe, w kolorze kości słoniowej, nośność 100 kg, szerokość 52 cm, wysokość 51 cm, głębokość 50 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Biurko Agenda
Z regulacją wysokości, 80x180 cm
Dostawa od 03.12.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek Kuki
Z tkaniny szenilowej, zielony, szerokość 87 cm, głębokość 87 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 18.11.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek Kuki
Z tkaniny szenilowej, beżowy, szerokość 87 cm, głębokość 87 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 18.11.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek Kuki
Z tkaniny szenilowej, jasnobrązowy, szerokość 87 cm, głębokość 87 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 18.11.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek Kuki
Z tkaniny szenilowej, musztardowy, szerokość 87 cm, głębokość 87 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 18.11.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek Kuki
Z tkaniny szenilowej, szary, szerokość 87 cm, głębokość 87 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 18.11.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek Kuki
Z tkaniny szenilowej, ciemnoniebieski, szerokość 87 cm, głębokość 87 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 18.11.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
BENAB
Topper Latex H5
180x200 cm, średnio twardy, lateksowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki lateksowej, grubość 6 cm, nośność 130 kg
Dostawa od 15.10.2026
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
BENAB
Materac Visco Sleep
80x200 cm, twardy/średnio twardy, sprężynowy, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny/strefowy, z zimnej pianki/z pianki z pamięcią kształtu/ze sprężynami kieszeniowymi, grubość 22 cm, nośność 120 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Regał Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, biały, szerokość 74 cm, wysokość 223 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafa dziecięca Esteban
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 90 cm, wysokość 180 cm, głębokość 52 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
142
143
144
...
303
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble