Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 697 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Bronco
Metalowa, czarna, szerokość 111 cm, wysokość 140 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
2 047 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Komoda Pensacola
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 175 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Nanea
Rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, wodoodporny, różowy, czteroosobowy, szerokość 240 cm, głębokość 148 cm, głębokość siedziska 62 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 191 zł
z kodem
7 739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładana/ze schowkiem, zielona, trzyosobowa, szerokość 247 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 975 zł
z kodem
6 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lotte
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, jasnoszare
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 215 zł
z kodem
5 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Allstar
Półka łazienkowa Parma
Bez wiercenia, plastikowa, czarna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ciemnoniebieska, szerokość 80 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Stół Meza
Rozkładany, ø 135 cm, długość po rozłożeniu 231 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 711 zł
z kodem
8 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Kelp
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, jasnoszare
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 311 zł
z kodem
6 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
+ Materiał obicia (2)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Fotel jadalniany Mogi
Obrotowy, tapicerowany, z imitacji skóry, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 263 zł
z kodem
2 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Stół Cep
W dekorze dębu, ø 137 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 431 zł
z kodem
4 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Monte
2 szt., tapicerowane, szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
779,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Niko
Sztruksowy, czerwony, wysokość oparcia 52 cm, wysokość siedziska 44 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 607 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Kalena
Z tkaniny szenilowej, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, ceglasty, trzyosobowy, szerokość 210 cm, głębokość 149 cm, głębokość siedziska 70 cm
W magazynie
6 327 zł
z kodem
7 909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Nanea
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, wodoodporny, różowy, trzyosobowy, szerokość 207 cm, głębokość 148 cm, głębokość siedziska 62 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 695 zł
z kodem
7 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe, wysokość siedziska 65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Kelp
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, beżowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 919 zł
z kodem
6 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Luki
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/lewostronny/strona zmienna/z szezlongiem, jasnozielony, trzyosobowy, szerokość 233 cm, głębokość 142 cm, głębokość siedziska 62 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 463 zł
z kodem
6 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Fotel Brida
Beżowy, wysokość oparcia 45 cm, wysokość siedziska 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 278 zł
z kodem
1 598 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Szafka pod TV Piana
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 183 cm, wysokość 45 cm, głębokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 231 zł
z kodem
1 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Zestaw mebli ogrodowych Kallen
Dla 4 osób, aluminiowy, biały, 4 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 535 zł
z kodem
3 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ixia
Hokery zestaw
2 szt., metalowe, żółte, wysokość siedziska 61 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
344,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Niko
Z podnóżkiem, sztruksowy, czerwony, wysokość oparcia 52 cm, wysokość siedziska 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bobochic Paris
Fotel Giorgia
Z materiału bouclé, brązowy, wysokość oparcia 30 cm, wysokość siedziska 43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 783 zł
z kodem
4 729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Keter
Skrzynia ogrodowa Ontario
Plastikowa, pojemność 850 l, szerokość 147 cm, wysokość 86 cm, głębokość 83 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tulsa
180x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, zielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 455 zł
z kodem
3 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Montuiri
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z blatem w dekorze dębu, ø 90 cm, długość po rozłożeniu 130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 671 zł
z kodem
3 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Sapho
Stelaż pod umywalkę Aruba
Wiszący, metalowy, powłoka: barwienie, biały/czarny, szerokość 218 cm, wysokość 40 cm, głębokość 49 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 503 zł
z kodem
4 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 431 zł
z kodem
6 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Leitmotiv
Stolik Meseta
Metalowy, szarobrązowy, ø 40 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Makamii
Sofa Nalu
Aksamitna, odpowiednia dla zwierząt domowych, szara, trzyosobowa, szerokość 202 cm, głębokość 95 cm, głębokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 991 zł
z kodem
6 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Mattis
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, beżowe
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 399 zł
z kodem
5 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Akcesoria (2)
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Makamii
Sofa Nalu
Aksamitna, odpowiednia dla zwierząt domowych, szara, trzyosobowa, szerokość 238 cm, głębokość 95 cm, głębokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 855 zł
z kodem
7 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Novogratz
Szafka na gramofon Concord
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: laminowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 101 cm, wysokość 81 cm, głębokość 46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Sofa Copenhagen
Kremowa, trzyosobowa, szerokość 224 cm, głębokość 88 cm, głębokość siedziska 52 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 415 zł
z kodem
4 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock Bath
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bobochic Paris
Łóżko dwuosobowe Jade
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, z pianki o wysokiej gęstości, beżowe
(5)
W magazynie
9 279 zł
z kodem
11 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Keter
Leżak ogrodowy Jaipur
Regulowany, ze sztucznego rattanu, ciemnobrązowy, nośność 110 kg, szerokość 58 cm, wysokość 29 cm, głębokość 187 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Naya
Z podłokietnikami, tapicerowany, z imitacji skóry, koniakowy
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
739 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stół Christo
Ø 120 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 831 zł
z kodem
3 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Kelp
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, szare
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 311 zł
z kodem
6 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Actona
Stół Duncan
W dekorze dębu, ø 105 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Ławka Paff Tall
Drewniana/tapicerowana, brązowa, szerokość 94 cm, głębokość 35 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 767 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stół Yale
Z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Mini
Dziecięce kosze na zabawki Foxy
2 szt., tekstylne, z nadrukiem, beżowe, ø 18x22 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rowico
Stół YuRAi
Ø 115 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 535 zł
z kodem
1 919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Stolik Loana
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 70x120 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Łóżko dwuosobowe Lydia
160x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, ze zdejmowanym pokrowcem, szare
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 455 zł
z kodem
3 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
62
63
64
...
307
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble