Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 718 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Colonel
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 023 zł
z kodem
6 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
871 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Fotel Lunaro
Z materiału bouclé, jasnobrązowy, wysokość oparcia 58 cm, wysokość siedziska 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 151 zł
z kodem
3 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka Platt
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, szarobeżowa, szerokość 120 cm, wysokość 140 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 751 zł
z kodem
4 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Maribela
Metalowe, szare, nośność 110 kg, szerokość 63 cm, wysokość 79,5 cm, głębokość 63 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 231 zł
z kodem
1 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Amira
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 55 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 759 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karup
Stołek Join-In
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 45 cm, nośność 150 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
495 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rodier
Narożnik Baga
Prawostronny/z szezlongiem, beżowy, czteroosobowy, szerokość 304 cm, głębokość 174 cm, głębokość siedziska 66 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 279 zł
z kodem
10 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bobochic Paris
Łóżko dwuosobowe Jade
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, z pianki o wysokiej gęstości, jasnoszare
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 618 zł
z kodem
12 023 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Noira Slim
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, z regulowaną wysokością zagłówka, ciemnoszare
(3)
W magazynie
1 791 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półka Tilo
Wielopoziomowa, z drewna z recyklingu, powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 53 cm, głębokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Bali
Aksamitna, rozkładana/ze schowkiem, odpowiednia dla zwierząt domowych, beżowa, trzyosobowa, szerokość 222 cm, głębokość 84 cm, głębokość siedziska 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 703 zł
z kodem
8 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Sofa Freya
Z tkaniny szenilowej, ciemnoszara, dwuosobowa, szerokość 140 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 735 zł
z kodem
3 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Puf Someina
W naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
284 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mazzini Beds
Łóżko dwuosobowe Brody
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 791 zł
z kodem
5 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (4)
-20% z kodem
Marckeric
Konsola Titan
Szara/beżowa, 35x110 cm, wysokość 85 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 031 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lotte
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, jasnoszare
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 311 zł
z kodem
5 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Piankowy plac zabaw Rainbow Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 3 szt., jasnobrązowy, 75x49 cm, wysokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
935 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Crib
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, czarny/w ciemnym naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bizzotto
Krzesła ogrodowe zestaw Clover
4 szt., metalowe/plastikowe, zielone, nośność 110 kg, szerokość 54 cm, wysokość 80 cm, głębokość 52 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 407 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
439,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold
180x200 cm, ze schowkiem, z materacem/ze stelażem, tapicerowane, beżowe
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 087 zł
z kodem
7 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, aksamitne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 047 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
1 279,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Platt
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 220 cm, wysokość 98 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 343 zł
z kodem
5 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 927 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
1 204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Roost
Tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Bold
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, szarobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 975 zł
z kodem
4 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Leila
Z tkaniny szenilowej, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, jasnoszary, trzyosobowy, szerokość 242 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 967 zł
z kodem
9 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (3)
-20% z kodem
Little Nice Things
Wieszak dziecięcy Tree House
Ścienny, zielony, szerokość 48,5 cm, wysokość 39 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bobochic Paris
Łóżko dwuosobowe Jade
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, z pianki o wysokiej gęstości, ciemnoszare
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 399 zł
z kodem
10 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Regał Tower
Stalowy, powłoka: malowanie proszkowe, w matowym białym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 170 cm, głębokość 46,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 351 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik barowy Cesura
W dekorze dębu, 60x120 cm, wysokość 105 cm
W magazynie
663 zł
z kodem
829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Actona
Hoker Adisa
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, ciemnoszary, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Germania
Biurko Adrano
60x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 375 zł
z kodem
1 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Lowell
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
1 199,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, czerwone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 615 zł
z kodem
4 519 zł bez kodu
2 259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mazzini Beds
Łóżko dwuosobowe Casey
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, jasnoniebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 359 zł
z kodem
5 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Arosa
2 szt., tapicerowane, szare
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
474,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
vtwonen
Krzesła zestaw Afternoon
2 szt., metalowe, zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
679,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Ławka Barrali
Drewniana, do kuchni, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, głębokość 35 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 135 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bizzotto
Krzesła ogrodowe zestaw Alvin
4 szt., plastikowe, szare, nośność 110 kg, szerokość 52,5 cm, wysokość 82 cm, głębokość 59,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 199 zł
z kodem
2 749 zł bez kodu
687,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Cloud
Z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Platt
Wisząca, z cichym domykiem, szarobeżowa, 55x40 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, sztruksowe, brązowe
(3)
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold Line
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, musztardowe
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 911 zł
z kodem
4 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, ciemnoszare
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 911 zł
z kodem
4 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Stół Noor
Rozkładany, z litego drewna dębowego, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 767 zł
z kodem
9 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Nalu
Aksamitny, prawostronny/z szezlongiem, odpowiedni dla zwierząt domowych, zielony, czteroosobowy, szerokość 264 cm, głębokość 160 cm, głębokość siedziska 60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 799 zł
z kodem
9 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (2)
1
...
59
60
61
...
307
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble