Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 725 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Linz
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, odpowiedni dla zwierząt domowych, beżowy, czteroosobowy, szerokość 275 cm, głębokość 142 cm, głębokość siedziska 83 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
10 119 zł
z kodem
12 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Ilsa
2 szt., tapicerowane, kremowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 023 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
639,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Manao
Lewostronny/z szezlongiem, wodoodporny, ciemnoszary, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 165 cm, głębokość siedziska 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 159 zł
z kodem
11 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 815 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sofa ogrodowa Zaltana
Czteroosobowa, biała, nośność 250 kg, szerokość 230 cm, wysokość 82 cm, głębokość 230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 079 zł
z kodem
7 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
WOOOD
Stolik Frey
W dekorze orzecha, ciemnobrązowy, 32x40 cm, wysokość 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 023 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Łóżko jednoosobowe Morris
90x200 cm, bez zagłówka, bez stelaża, powłoka: barwienie, szare
(1)
W magazynie
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Stolik Round Marble
Z marmurowym blatem, biały/w kolorze złota, ø 40,5 cm, wysokość 50,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bobochic Paris
Łóżko dwuosobowe Orlane
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
8 599 zł
z kodem
10 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Fotel jadalniany Mogi
Obrotowy, tapicerowany, ceglasty
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 407 zł
z kodem
3 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Stolik Hilmar
Metalowy, biały, ø 47 cm, wysokość 51 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
903 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Skaren
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 130 cm, głębokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Makamii
Łóżko kontynentalne Puhala
180x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem, z materiału bouclé, szarobrązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 399 zł
z kodem
7 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Germania
Szafka pod umywalkę Salinas
Niska, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 80 cm, wysokość 56 cm, głębokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Swan
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
W magazynie
1 583 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
989,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Next
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, z połyskiem, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 119 cm, wysokość 84 cm, głębokość 48 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 071 zł
z kodem
1 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
WOOOD
Regał modułowy Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarny, szerokość 120 cm, wysokość 210 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 518 zł
z kodem
5 647 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko kontynentalne Bergamo
200x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, z tkaniny szenilowej, ciemnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
12 559 zł
z kodem
15 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (4)
-20% z kodem
Makamii
Sofa Kapua
Aksamitna, rozkładana/ze schowkiem, ciemnoszara, trzyosobowa, szerokość 238 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 68 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 591 zł
z kodem
6 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Amesbury
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 911 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Maymont
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, kremowe/ciemnobrązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 575 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
984,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca Casami
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, jasnoniebieska/różowa, szerokość 115 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 174 zł
z kodem
2 718 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Pelipal
Szafka bez umywalki Quickset 318
Wisząca, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 60 cm, głębokość 33 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko dwuosobowe Noto
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 247 zł
z kodem
6 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Naia
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 111 cm, głębokość 50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Ridley
Aluminiowy, biały, ø 50 cm, wysokość 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Manao
Prawostronny/lewostronny/w kształcie litery L, wodoodporny, niebieski, czteroosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 255 cm, głębokość siedziska 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
12 279 zł
z kodem
15 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Luma
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/lewostronny/strona zmienna/z szezlongiem, beżowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 168 cm, głębokość siedziska 82 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 015 zł
z kodem
6 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Bobochic Paris
Łóżko dwuosobowe Denali
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, pomarańczowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 439 zł
z kodem
10 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare, wysokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 087 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
679,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Puf Ü
Z materiału bouclé, beżowy, szerokość 60 cm, głębokość 50 cm, wysokość 30,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Garden Pleasure
Stół ogrodowy Luang
Z litego drewna tekowego, składany, okrągły, w naturalnym kolorze, ø 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Loretto
Aksamitny, lewostronny/z szezlongiem, odpowiedni dla zwierząt domowych, szary, trzyosobowy, szerokość 250 cm, głębokość 147 cm, głębokość siedziska 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 119 zł
z kodem
10 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
Actona
Hoker Adisa
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 65 cm
(5)
W magazynie
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Stół Cleo
Rozkładany, z dodatkowym blatem, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 447 zł
z kodem
3 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Canett
Krzesło Hella
Jasnoszare
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Zagłówek Olivia
Tapicerowany, wolnostojący, z materiału bouclé, kremowy, 249x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 591 zł
z kodem
1 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zalecana szerokość łóżka (4)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-20% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło ogrodowe Capri
Plastikowe, brązowe, nośność 120 kg, szerokość 55 cm, wysokość 73,5 cm, głębokość 55 cm
(49)
W magazynie
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(11)
W magazynie
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko dwuosobowe Baleine
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, jasnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 143 zł
z kodem
6 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Sarina
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny, odpowiedni dla zwierząt domowych, kremowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 168 cm, głębokość siedziska 82 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 015 zł
z kodem
7 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (5)
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Lilou
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 759 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Komoda Colima
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 160 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 719 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko dwuosobowe Aruba L
160x200 cm, ze schowkiem/bez zagłówka, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, jasnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 863 zł
z kodem
6 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Regał modułowy Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarny, szerokość 190 cm, wysokość 210 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 430 zł
z kodem
6 787 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
57
58
59
...
307
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble