Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 731 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Tower
Metalowa, biała
(4)
W magazynie
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Ida
Czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, pomarańczowy, powyżej 4 osób, szerokość 314 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 191 zł
z kodem
11 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Baku
Z litego drewna sosnowego, biała/w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 52 cm
(54)
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Szafka na buty Billy
Uchylna/wisząca, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, liczba par butów 3 , szerokość 75 cm, wysokość 37,5 cm, głębokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
529 zł
z kodem
661 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Basti
180x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, szare
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 647 zł
z kodem
3 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Leitmotiv
Stolik Ventana
Ze szklanym blatem, czarny, 40x50 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dexter
Metalowy, szarozielony, szerokość 70 cm, wysokość 21 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
358,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Miuform
Sofa Charming Charlie
Rozkładana/ze schowkiem, jasnoszara, trzyosobowa, szerokość 225 cm, głębokość 92 cm, głębokość siedziska 57 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 279 zł
z kodem
5 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wysokość nóg (8)
-20% z kodem
Marckeric
Łóżko dwuosobowe Albo
160x200 cm, ze schowkiem, bez stelaża, z płyty MDF, powłoka: melamina, białe/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 031 zł
z kodem
2 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Dorina
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, z szenilu, ciemnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
682 zł
z kodem
852 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Doric
Z cichym domykiem, czarna, 52x38 cm, wysokość 50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 071 zł
z kodem
1 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Puf Jagger
Pleciony, żółty, ø 45 cm, wysokość 40 cm
(255)
W magazynie
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Veep
Metalowa, czarna, szerokość 160 cm, wysokość 55 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 471 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Waterton
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 967 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
1 229,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Ławka Amandola
Tapicerowana, szara, szerokość 59 cm, głębokość 39 cm, wysokość 45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Barek Push
Na kółkach, ze szklanym blatem, 35x67 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Fotel Boogie
Futon/drewniany, składany, lniany, szarobeżowy, wysokość oparcia 75 cm, wysokość siedziska 40 cm
(8)
W magazynie
919 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
WOOOD
Puf Sara
Aksamitny, żółty, ø 46 cm, wysokość 46 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, szary, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(274)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 39 cm, wysokość 30 cm, głębokość 10 cm
(13)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Leatherman
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Lavis
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 40x35 cm, wysokość 53 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafa Sprint
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 196 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 607 zł
z kodem
3 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Mattis
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, szare
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 239 zł
z kodem
5 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Akcesoria (2)
+ Rozmiar (3)
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Karup
Stolik Sticks
Z litego drewna sosnowego, czerwony, ø 60 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Actona
Stół Montreux
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, ø 115 cm, długość po rozłożeniu 154 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 983 zł
z kodem
2 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dax Play
Z półką, metalowy, szarobrązowy, szerokość 52 cm, wysokość 12 cm, głębokość 7,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
372 zł
z kodem
465 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Półka Townsville
Wielopoziomowa, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 18 cm, wysokość 30 cm, głębokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, czerwone
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Barek Rustico
Na kółkach, metalowy, 40x80 cm
(194)
W magazynie
Ostatnia sztuka
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(34)
W magazynie
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
267 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Milo Casa
Sofa Luca
Aksamitna, rozkładana/ze schowkiem, wodoodporna/plamoodporna, jasnoszara, trzyosobowa, szerokość 250 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 52 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 455 zł
z kodem
8 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Keter
Szafa na narzędzia Detroit XL
Plastikowa, 89x54 cm, wysokość 182 cm
W magazynie
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Stolik Bellwood
Czarny, 24x35 cm, wysokość 69 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stolik Bayonne
Ze szklanym blatem, czarny, 50x95 cm, wysokość 42 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Regał na kółkach Tower
Metalowy, czarny, szerokość 38 cm, wysokość 66 cm, głębokość 12 cm
(52)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Delia
W naturalnym kolorze, ø 43 cm, wysokość 34 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Botta
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowa, szerokość 57 cm, wysokość 2,5 cm, głębokość 19 cm
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Nola
Czarny, ø 90 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 183 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova Matt
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(32)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Wieszak na klucze Cats
Metalowy
(88)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rizzoli
Z półką, metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 76 cm, wysokość 76 cm, głębokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
976 zł
z kodem
1 220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko jednoosobowe Lena
120x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, różowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 207 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Biurko Nola
W dekorze dębu, 60x120 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, żółte
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Przewijak Roba style
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 67 cm, wysokość 78 cm, głębokość 76,5 cm, wiszący
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Półka Joliet
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 35 cm, wysokość 14 cm, głębokość 20 cm
(38)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
24
25
26
...
307
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble