Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 750 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(2)
W magazynie
1 895 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
1 184,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
TemaHome
Stół Papillon
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z blatem w dekorze dębu, 76x28 cm, długość po rozłożeniu 103 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Komoda Jolene
Z litego drewna sosnowego, z płyty MDF, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 759 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stół Barlow
W dekorze dębu, 80x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Pillow
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z regulowaną wysokością zagłówka, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 759 zł
z kodem
4 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (3)
-20% z kodem
Støraa
Szafka pod TV Mille
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, brązowa, szerokość 160 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 335 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Fotel Hippo
Futon, rozkładany, zielony, wysokość oparcia 43 cm, wysokość siedziska 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 735 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Paris
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, szara, szerokość 144 cm, wysokość 92 cm, głębokość 46 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 815 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Regał Mille
Z litego drewna sosnowego, powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 181 cm, głębokość 31 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 167 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Szezlong Vienna
Prawostronny, jasnoszary, szerokość 110 cm, głębokość 170 cm, waga 35 kg
(2)
W magazynie
3 527 zł
z kodem
4 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Stołek Always
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, wysokość 42 cm, nośność 120 kg
(2)
W magazynie
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka nocna Nola
W naturalnym kolorze, 50x40 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
975 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Otto
Z cichym domykiem, w dekorze dębu, beżowa, 50x35 cm, wysokość 47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 015 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stolik Angus
Czarny, 60x115 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Szafka na buty Billy
Uchylna/wisząca, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, łososiowa, liczba par butów 6 , szerokość 50 cm, wysokość 103 cm, głębokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
814 zł
z kodem
1 018 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Corintha
Z trawy morskiej, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 43x61 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Stoliki zestaw Amelia
2 szt., z blatem w dekorze marmuru, białe/w kolorze złota, ø 79 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., czarne, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Fotel Noemye
Typu uszak, aksamitny, beżowy, wysokość oparcia 56 cm, wysokość siedziska 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 639 zł
z kodem
2 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Karup
Sofa Hippo
Rozkładana, typu futon, kremowa, dwuosobowa, szerokość 140 cm, głębokość 122 cm, głębokość siedziska 53 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 583 zł
z kodem
3 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Germania
Szafka łazienkowa Menen
Wysoka/wąska, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 39 cm, wysokość 111 cm, głębokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 095 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Półka Ginosu
Z litego drewna mango, brązowa, szerokość 100 cm, wysokość 3 cm, głębokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Yuba
Metalowy, w kolorze terakoty, 45x45 cm, wysokość 44 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Białe
(2)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Umbra
Wieszak Pillar
Z litego drewna kauczukowego, czarny/brązowy, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 168 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda dziecięca Estefania
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, biała, szerokość 100 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Calgary
Tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Puf Estela
Aksamitny, ze schowkiem, ciemnoszary, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Orion
Regał na buty
Metalowy, w kolorze srebra, liczba par butów 12 , szerokość 65,5 cm, wysokość 54 cm, głębokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Inca
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, czarny, szerokość 29 cm, wysokość 42 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stolik Plain
Czarny, 35x35 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
523 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Szafka Ameca
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, antracytowa, szerokość 56 cm, wysokość 97 cm, głębokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 063 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Støraa
Biurko Camila
Z otworem na kable, 50x106 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 327 zł
z kodem
1 659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 19 cmwysokość 15 cmgłębokość 12 cm
(2)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Podłokietnik do sofy modułowej Neom
Beżowy, szerokość 89 cm, głębokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
626 zł
z kodem
783 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło ogrodowe Bramant
Metalowe, czarne, nośność 130 kg, szerokość 60 cm, wysokość 76 cm, głębokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 127 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 29x19 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Łóżko jednoosobowe Nahiri
90x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, szare
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 951 zł
z kodem
2 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
MOME
Szafka pod TV Solei
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, z półmatowym wykończeniem, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 55 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 463 zł
z kodem
3 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Livo
Tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
587 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold Line
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 911 zł
z kodem
4 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
vtwonen
Komponent – półka Daily
2 szt., z płyty wiórowej, szary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
123,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Stół Nola
Ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 175 zł
z kodem
2 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
1
...
59
60
61
...
308
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble