Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 500 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Milo Casa
Łóżko kontynentalne Gina
160x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 663 zł
z kodem
7 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
(15)
Dostawa od 04.12.2026
5 278 zł
z kodem
6 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, szare
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 278 zł
z kodem
6 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Milo Casa
Łóżko kontynentalne Gina
160x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, jasnoniebieskie
(1)
Dostawa od 04.12.2026
6 663 zł
z kodem
7 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, niebieskie
(15)
Dostawa od 04.12.2026
5 771 zł
z kodem
6 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
+ Materiał obicia (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 771 zł
z kodem
6 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Milo Casa
Łóżko kontynentalne Gina
160x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, aksamitne, szare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 663 zł
z kodem
7 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
140x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, kremowe
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 040 zł
z kodem
5 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Arendal
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, kremowe
(4)
Dostawa od 23.10.2026
5 405 zł
z kodem
6 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
+ Materiał obicia (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
House Nordic
Szezlong Mykonos
Lewostronny, kremowy, szerokość 175 cm, głębokość 88 cm, waga 41 kg
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 581 zł
z kodem
5 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Szezlong Cairo
Beżowy, szerokość 160 cm, głębokość 160 cm, waga 51 kg
Dostawa od 29.10.2026
6 145 zł
z kodem
7 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Salo
Metalowy, beżowy/w kolorze złota, ø 25 cm, wysokość 54 cm
(5)
W magazynie
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Dalby
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 38 cm, wysokość 70 cm, głębokość 35 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Barek ogrodowy Ronda
Z litego drewna tekowego, składany, w naturalnym kolorze, 29x39 cm, wysokość 49,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
261,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Villa
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 102 cm, głębokość 25 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
337 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stół Boavista
100x210 cm
(4)
Dostawa od 29.10.2026
2 422 zł
z kodem
2 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Lecco
Metalowy, w kolorze złota, ø 41 cm, wysokość 58 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Monte Carlo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Milford
Z materiału bouclé, biały, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 41 cm
(13)
W magazynie
229 zł
z kodem
268,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielone
(1)
Dostawa od 26.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
459,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Swindon
Tapicerowana, przed łóżko, beżowa, szerokość 100 cm, głębokość 36 cm, wysokość 42,5 cm
(6)
Dostawa od 26.10.2026
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Halden
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
564 zł bez kodu
282 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Villa
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 180 cm, głębokość 25 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
722 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Lecco
Metalowy, w kolorze złota, ø 51 cm, wysokość 52 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
513 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 1,5 cm, wysokość 5 cm, głębokość 70 cm
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Brooklyn
Z materiału bouclé, ze schowkiem, beżowy, szerokość 44 cm, głębokość 44 cm, wysokość 44 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Konsola Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 36x80 cm, wysokość 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Trento
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 3 cm, wysokość 82 cm, głębokość 30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
164,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Stół Bolton
Z blatem w dekorze orzecha, 90x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 617 zł
z kodem
3 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
Dostawa od 26.10.2026
734 zł
z kodem
864 zł bez kodu
432 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Pego
Z litego drewna tekowego, w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
366,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Hampton
Aksamitny, w kolorze ochry, szerokość 39 cm, głębokość 39 cm, wysokość 42 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
296 zł
z kodem
347,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Ejby
Z materiału bouclé, beżowy, ø 34 cm, wysokość 36 cm
(15)
W magazynie
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Watford
Z materiału bouclé, tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, beżowa, szerokość 95 cm, głębokość 36,5 cm, wysokość 46 cm
(19)
W magazynie
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
House Nordic
Konsola Vita
Z czarnym blatem, czarna, 36x80 cm, wysokość 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Vita
Z czarnym blatem, czarny, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
564 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Amorim
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowe
Dostawa od 26.10.2026
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Ławka Swindon
Tapicerowana, przed łóżko, beżowa, szerokość 100 cm, głębokość 36 cm, wysokość 42,5 cm
(6)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Amorim
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(1)
Dostawa od 26.10.2026
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Stół Boavista
Ø 120 cm
(4)
Dostawa od 29.10.2026
2 082 zł
z kodem
2 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa/w naturalnym kolorze, szerokość 145 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Hinoa
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 160 cm, wysokość 48 cm, głębokość 38,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 555 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czarne/szarobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Konsola Ecrin
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 35,5x110 cm, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
Z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 200 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 725 zł
z kodem
2 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
215
216
217
...
303
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble