Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
...
Kategorie
Meble
Meble z kodem zniżkowym
Sofy i zestawy wypoczynkowe
Fotele
Krzesła
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Stoły i stoliki
Przechowywanie
Łóżka i materace
Meble łazienkowe
Meble dla dzieci
Meble modułowe
Meble ogrodowe
Meble według typu pomieszczenia
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
14 510 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(8)
W magazynie
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, biała
(7)
W magazynie
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(10)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(51)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bivio
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(8)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Regał na buty Ecori
Metalowy, teleskopowy, czarny/w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 62 cm, wysokość 30 cm, głębokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bivio
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
(16)
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, czarna
(7)
W magazynie
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, czarny, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm, głębokość 5,5 cm
(16)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(27)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Maximex
Osłona balkonowa
Plastikowa, czarna, 500x85 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Armoni
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa, szerokość 72 cm, wysokość 20 cm, głębokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Destan
Wielopoziomowa, w dekorze sosny, z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowa/w naturalnym kolorze, szerokość 65 cm, wysokość 96 cm, głębokość 19 cm
(6)
Dostawa od 11.11.2026
275 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Leo
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 123 cm, wysokość 80,5 cm, głębokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Cambel
Wielopoziomowa, w dekorze sosny, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 64 cm, wysokość 96 cm, głębokość 19 cm
(1)
Dostawa od 11.11.2026
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Leo
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowa, szerokość 123 cm, wysokość 80,5 cm, głębokość 22 cm
(5)
W magazynie
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Liliales
Wielopoziomowa, z litego drewna świerkowego, brązowa, szerokość 44 cm, wysokość 40 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kalune Design
Półki zestaw Gem
2 szt., z litego drewna świerkowego, brązowe, szerokość 30 cm, wysokość 14 cm, głębokość 2 cm
Dostawa od 11.11.2026
252 zł
z kodem
296 zł bez kodu
148 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Armoni
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 72 cm, wysokość 20 cm, głębokość 20 cm
(5)
Dostawa od 11.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Pelipal
Szafka pod umywalkę Quickset 857
Wisząca, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 60 cm, wysokość 53 cm, głębokość 33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
603 zł
z kodem
709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Fotel Burley
Z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 30,5 cm, wysokość siedziska 44,5 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 801 zł
z kodem
2 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Fotel London
Wypoczynkowy/obrotowy, częściowo rozkładany/z podnóżkiem, z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 78 cm, wysokość siedziska 47 cm
(3)
Dostawa od 02.11.2026
2 668 zł
z kodem
3 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Dora
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(2)
Dostawa od 29.10.2026
751 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Fotel Carson
Z plecionką/drewniany/bez obicia, czarny, wysokość oparcia 48 cm, wysokość siedziska 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 555 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, ceglaste
(1)
Dostawa od 02.11.2026
1 291 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
759,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Owen
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, czarne, nośność 110 kg, wysokość siedziska 46,5-58 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
747 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 02.11.2026
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
749,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Hoker Patricia
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, czarny/szary, wysokość siedziska 55 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
832 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Eleanor
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, ciemnoszare
(3)
Dostawa od 29.10.2026
832 zł
z kodem
979 zł bez kodu
489,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Sofa Caix
Rozkładana, beżowa, trzyosobowa, szerokość 198 cm, głębokość 95 cm, głębokość siedziska 60 cm
(3)
Dostawa od 02.11.2026
2 498 zł
z kodem
2 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, ciemnoszare
(2)
Dostawa od 02.11.2026
1 776 zł
z kodem
2 089 zł bez kodu
1 044,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Podnóżek Caix
Beżowy, szerokość 100 cm, głębokość 61 cm, wysokość 41 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
828 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Lizzy
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 29.10.2026
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Fotel London
Wypoczynkowy/obrotowy, częściowo rozkładany/z podnóżkiem, z materiału bouclé, szarobrązowy, wysokość oparcia 78 cm, wysokość siedziska 47 cm
(3)
Dostawa od 02.11.2026
2 694 zł
z kodem
3 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Ella
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 29.10.2026
717 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Lucy
Obrotowe, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Fotel Vansbro
Wypoczynkowy, częściowo rozkładany, antracytowy, wysokość oparcia 50 cm, wysokość siedziska 49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 311 zł
z kodem
2 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Fotel Carson
Z plecionką/drewniany/bez obicia, pleciony, w naturalnym kolorze, wysokość oparcia 48 cm, wysokość siedziska 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 419 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Szezlong Chaplin
Z materiału bouclé, beżowy, szerokość 63 cm, głębokość 156 cm, waga 18 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 175 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 02.11.2026
1 283 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
754,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Fotel Oakfield
Z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 27,5 cm, wysokość siedziska 43,5 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 206 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Fotel Asila
Wypoczynkowy, częściowo rozkładany, beżowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 589 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Lizzy
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 29.10.2026
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
529,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Dora
Z podłokietnikami, tapicerowany, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, czarne
Dostawa od 14.12.2026
1 611 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Nahla
Z litego drewna akacjowego, ø 120 cm
(5)
Dostawa od 16.12.2026
2 206 zł
z kodem
2 595 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
188
189
190
...
303
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły i stoliki
Meble ogrodowe
Meble dla dzieci
Szezlongi, taborety i dodatkowe meble do siedzenia
Komody i szafki
Przechowywanie i organizacja
Regały i biblioteczki
Łóżka
Meble według typu pomieszczenia
Meble na taras i balkon
Materace
Ulubione filtry
Meble w stylu industrialnym
Meble w stylu retro
Meble w stylu rustykalnym
Meble w stylu skandynawskim
Białe meble
Czarne meble