Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Luksusowe meble według typu pomieszczenia
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
15 482 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Fotel dziecięcy Joey
Bujany, z materiału bouclé
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 039 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
House Nordic
Hokery zestaw Middelfart
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, jasnobrązowe, wysokość siedziska 63 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 039 zł
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bloomingville
Stolik ogrodowy Roccas
Z imitacji rattanu, w naturalnym kolorze, ø 53 cm, wysokość 52 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 039 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Kojec dla dzieci
75x100 cm, z regulowaną wysokością/na kółkach, ze stelażem, z płyty MDF/ze sklejki, szary
Dostawa od 04.11.2026
1 039 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Leżak ogrodowy Hilde
Regulowany, metalowy, zielony, nośność 110 kg, szerokość 65 cm, wysokość 102 cm, głębokość 200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 039 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Krzesło ogrodowe Eltiera
Rattanowe, w naturalnym kolorze, nośność 320 kg, szerokość 56 cm, wysokość 76 cm, głębokość 58 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 036 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Fotel jadalniany Avola
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, aksamitny, ciemnoszary
(1)
Dostawa od 21.10.2026
1 032 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
WOOOD
Stolik Sanne
Beżowy, ø 60 cm, wysokość 40 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 029 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Meowbaby
Basen z kulkami
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, beżowy, ø 90 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 04.11.2026
1 029 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Yes Everyday
Szafka na wino Isaac
Z płyty MDF, powłoka: malowanie proszkowe, w naturalnym kolorze, liczba butelek 12, w naturalnym kolorze, szerokość 51 cm, wysokość 91 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 22.10.2026
1 029 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kalune Design
Szafka Rodez
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa, szerokość 90 cm, wysokość 72 cm, głębokość 36 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
1 029 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Meowbaby
Piankowy plac zabaw
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 3 szt., biały, 88x90 cm, wysokość 27 cm
Dostawa od 04.11.2026
1 028 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Hübsch
Puf Contain
Ze schowkiem, zielony, ø 66 cm, wysokość 37 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
1 006 zł
Do koszyka
Do koszyka
Miuform
Podnóżek Charming Charlie
Antracytowy, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 24.11.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Vipack
Dziecięca szafka nocna Sezane
Beżowa, 50x45 cm, wysokość 54 cm
Dostawa od 19.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, beżowa, szerokość 80 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
Dostawa od 27.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Unique Furniture
Krzesło Calgary
Tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tvilum
Szafa Kit
Otwarta, na kółkach, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, beżowa/w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 160 cm, głębokość 48 cm
(3)
W magazynie
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Krzesełko do karmienia Born Up 2in1 Luxe
Beżowe/w naturalnym kolorze, nośność 70 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Chile
Beżowy, szerokość 58 cm, głębokość 58 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 13.11.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Hero
Z tkaniny szenilowej, beżowy, szerokość 71 cm, głębokość 61 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 13.11.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Roba
Kołyska
40x90 cm, na kółkach, z materacem, ze sklejki, powłoka: barwienie, biała
Dostawa od 04.11.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Støraa
Komoda Caitlin
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: folia, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 75 cm, wysokość 75 cm, głębokość 39 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Szuflada pod łóżko dziecięce Pino
Z litego drewna sosnowego, biała, 90x200 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Germania
Szafka pod umywalkę Topeka
Wysoka, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 80 cm, wysokość 60 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 20.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Tina
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, białe/szare
(11)
Dostawa od 29.10.2026
999 zł
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Kojec dla dzieci Sternenzauber
75x100 cm, z regulowaną wysokością/na kółkach, ze stelażem, z płyty MDF/ze sklejki, biały
Dostawa od 04.11.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Regał Norm
Metalowy, powłoka: barwienie, biały, szerokość 42 cm, wysokość 151 cm, głębokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanah Home
Puf Rufmee
Z materiału bouclé, biały, szerokość 48 cm, głębokość 42 cm, wysokość 72 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Biurko Frida
55x120 cm
Dostawa od 29.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Novogratz
Szafka na gramofon Concord
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: laminowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 101 cm, wysokość 81 cm, głębokość 46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karup
Materac futon Bed In A Bag
70x190 cm, ekstra miękki, składany, ceglasty, grubość 5 cm
(113)
Dostawa od 23.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Keter
Zestaw mebli ogrodowych Salvador
Dla 2 osób, z imitacji rattanu, ciemnoszary, 3 szt.
(11)
W magazynie
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Naomi
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone, wysokość siedziska 83,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
999 zł
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Szafka nocna Wrap
Z półką, w dekorze dębu, czarna, 40x36 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
WOOOD
Toaletka Romy
Z lusterm/z szufladami, 75x38 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Stolik Sindi
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 23.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Regał Seaford
W dekorze jesionu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 135 cm, wysokość 150 cm, głębokość 35 cm
(6)
Dostawa od 29.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Meowbaby
Drabinka pikler Montessori
Z drabinką, z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 46x87 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 04.11.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
UMAGE
Komponent – półka Stories
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 110 cmwysokość 35 cmgłębokość 35 cm
Dostawa od 30.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
vtwonen
Puf Coffee
Z imitacji skóry, ciemnobrązowy, ø 60 cm, wysokość 36 cm
(1)
Dostawa od 10.12.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło Zahara
Tapicerowane, jasnobrązowe
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Sofa dla dzieci Lil Sofa
Aksamitna, jasnoniebieska, 70 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, jasnoróżowe, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premier Housewares
Komoda Emily
Z płyty MDF, w kolorze kości słoniowej, szerokość 69 cm, wysokość 89 cm, głębokość 42 cm
Dostawa od 29.10.2026
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stolik Yale
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 42 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Fotel ogrodowy Tom
Ze sztucznego rattanu, w naturalnym kolorze, nośność 150 kg, szerokość 51 cm, wysokość 97 cm, głębokość 95 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
71
72
73
...
117
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon