Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 520 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Komoda Dvor
Z litego drewna dębowego, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 220 cm, wysokość 85 cm, głębokość 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
12 119 zł
z kodem
15 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Daroca
Z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 38 cm, głębokość 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 159 zł
z kodem
1 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Boavista
W dekorze topoli, ciemnobrązowy, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Loretto
Aksamitny, prawostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, ciemnobrązowy, powyżej 4 osób, szerokość 345 cm, głębokość 250 cm, głębokość siedziska 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 679 zł
z kodem
17 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Róg i kształt (5)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Capsule
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, aksamitne, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 103 zł
z kodem
2 629 zł bez kodu
1 314,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Łóżeczko Hamburg
60x120 cm, ze zdejmowanym bokiem/z regulowaną wysokością/dostawne, ze stelażem, ze sklejki, powłoka: barwienie, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
855 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Hokery zestaw Middelfart
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, jasnobrązowe, wysokość siedziska 63 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
831 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Bobochic Paris
Narożnik Nihad
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/lewostronny/strona zmienna/z szezlongiem, jasnoszary, czteroosobowy, szerokość 282 cm, głębokość 153 cm, głębokość siedziska 60 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 362 zł
z kodem
9 202 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
EMKO
Stół Naïve
Ø 90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 439 zł
z kodem
11 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lotte
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, beżowe
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 407 zł
z kodem
5 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Stolik Bayonne
Ze szklanym blatem, czarny, ø 79 cm, wysokość 42 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, czarne/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 812 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Germania
Szafka na buty Utah
Uchylna/wisząca, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 100 cm, wysokość 85 cm, głębokość 19 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
951 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bobochic Paris
Sofa Nihad
Sztruksowa, rozkładana/ze schowkiem, turkusowa, trzyosobowa, szerokość 245 cm, głębokość 102 cm, głębokość siedziska 62 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 587 zł
z kodem
6 984 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+17
+18
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lotte
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, jasnoniebieskie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 231 zł
z kodem
5 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Crib
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, czarny/w ciemnym naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, skórzane, koniakowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 095 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
1 309,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Spa
Bez wiercenia, bambusowa, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(170)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Cato
Tapicerowane, ciemnobrązowe
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
635 zł
z kodem
794 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Komoda Colima
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 160 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 719 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Lotte
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, jasnoszare
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 215 zł
z kodem
5 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 927 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
1 204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Roost
Tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Melanie
Z cichym domykiem, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x44 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Łóżko dwuosobowe Campi
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 015 zł
z kodem
7 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Przewijak Style
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 73 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Lucy
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, wysokość siedziska 62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 127 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
704,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Kapua
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, jasnobrązowy, czteroosobowy, szerokość 278 cm, głębokość 149 cm, głębokość siedziska 68 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 319 zł
z kodem
9 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Lilou
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 759 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, beżowe
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 823 zł
z kodem
4 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (3)
-20% z kodem
Rowico
Stół Melfort
Rozkładany, z blatem w dekorze dębu, 90x180 cm, długość po rozłożeniu 280 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 423 zł
z kodem
3 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Argo
Ze szklanym blatem, 100x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 351 zł
z kodem
2 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Garden Pleasure
Wiszący stolik balkonowy Berkeley
Z litego drewna eukaliptusowego, wiszący/z opuszczanym blatem, w naturalnym kolorze, 64x65 cm, wysokość 44 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Półka Reja
Wielopoziomowa, stalowa, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 30 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Cube
Aksamitny, lewostronny/z szezlongiem, odpowiedni dla zwierząt domowych, zielony, trzyosobowy, szerokość 256 cm, głębokość 158 cm, głębokość siedziska 62 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 903 zł
z kodem
7 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Zig Zag
Metalowy, biały, szerokość 61 cm, wysokość 20 cm, głębokość 6,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Franklin
Z cichym domykiem, w kolorze khaki, 56x40 cm, wysokość 72 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Kapua
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, wodoodporny, jasnoniebieski, trzyosobowy, szerokość 240 cm, głębokość 149 cm, głębokość siedziska 68 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 383 zł
z kodem
7 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Lowell
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
1 199,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładana/ze schowkiem, niebieska, trzyosobowa, szerokość 247 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 999 zł
z kodem
6 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Barek Empoli
Na kółkach, metalowy, 27,5x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pelipal
Szafka bez umywalki Quickset 374
Wisząca, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, brązowa, szerokość 71 cm, wysokość 51 cm, głębokość 44 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
TemaHome
Szafka pod TV Angle
Narożna, w dekorze betonu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała/szara, szerokość 90 cm, wysokość 45 cm, głębokość 90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
831 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, czerwone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 615 zł
z kodem
4 519 zł bez kodu
2 259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Półka Montage
Wielopoziomowa, z litego drewna kauczukowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 62 cm, wysokość 47 cm, głębokość 15 cm
(3)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Cube
Aksamitna, odpowiednia dla zwierząt domowych, w kolorze terakoty, dwuosobowa, szerokość 225 cm, głębokość 96 cm, głębokość siedziska 62 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 295 zł
z kodem
5 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
45
46
47
...
282
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon