Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 264 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel York Blik
Typu chesterfield, aksamitny, beżowy, wysokość oparcia 28 cm, wysokość siedziska 45 cm
Dostawa od 10.11.2026
2 881 zł
z kodem
3 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel York Blik
Typu chesterfield, aksamitny, czarny, wysokość oparcia 28 cm, wysokość siedziska 45 cm
Dostawa od 10.11.2026
2 881 zł
z kodem
3 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
MOME
Komoda Inaya
Z litego drewna mango, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 200 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
5 303 zł
z kodem
6 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Swan
Typu uszak, ciemnoszary, wysokość oparcia 64 cm, wysokość siedziska 40 cm
(1)
Dostawa od 10.11.2026
1 980 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Actona
Fotel Center
Z materiału bouclé, kremowy, wysokość oparcia 44 cm, wysokość siedziska 47 cm
(7)
Dostawa od 02.11.2026
1 155 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
MOME
Fotel Vince
Z tkaniny szenilowej, beżowy, wysokość oparcia 41 cm, wysokość siedziska 44 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 470 zł
z kodem
1 729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Fotel ogrodowy Out Sit & Sleep
Tapicerowany, brązowy/beżowy, nośność 100 kg, szerokość 65 cm, wysokość 30 cm
(13)
Dostawa od 23.10.2026
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Stół Palma
90x200 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
2 065 zł
z kodem
2 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Nowość
WOOOD
Ławka Vogue
Z tkaniny szenilowej, tapicerowana, do kuchni, koniakowa, szerokość 120 cm, głębokość 59 cm, wysokość 83 cm
Dostawa od 14.12.2026
2 098 zł
z kodem
2 468 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Loretto
Prawostronny/lewostronny/w kształcie litery L, beżowy, czteroosobowy, szerokość 250 cm, głębokość 250 cm, głębokość siedziska 70 cm
(2)
Dostawa od 04.12.2026
11 602 zł
z kodem
13 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Loretto
Aksamitny, lewostronny/z szezlongiem, odpowiedni dla zwierząt domowych, zielony, trzyosobowy, szerokość 250 cm, głębokość 147 cm, głębokość siedziska 70 cm
(2)
Dostawa od 04.12.2026
8 627 zł
z kodem
10 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (3)
-15% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko kontynentalne Bergamo
140x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, beżowe
(1)
Dostawa od 30.10.2026
8 754 zł
z kodem
10 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (4)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Komoda Helvine
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 79 cm, głębokość 50 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 896 zł
z kodem
3 407 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Sofa Sara
Sztruksowa, rozkładana/ze schowkiem, turkusowa, trzyosobowa, szerokość 234 cm, głębokość 122 cm, głębokość siedziska 80 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
4 844 zł
z kodem
5 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Sorells
Z litego drewna tekowego, 57x91 cm, wysokość 25 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 561 zł
z kodem
1 836 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Sorells
Metalowy, 89x91 cm, wysokość 25 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 782 zł
z kodem
2 097 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Sorells
Metalowy, 57x91 cm, wysokość 25 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 339 zł
z kodem
1 575 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Sorells
Z litego drewna tekowego, 89x91 cm, wysokość 25 cm
Dostawa od 14.12.2026
2 230 zł
z kodem
2 624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Sorells
Z litego drewna tekowego, 63x149 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 452 zł
z kodem
2 885 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Sorells
Metalowy, 63x149 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 009 zł
z kodem
2 363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Fotel Debra
Z plecionką, sztruksowy, ceglasty, wysokość oparcia 43 cm, wysokość siedziska 42 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
TemaHome
Biurko Volga
Z otworem na kable, z blatem w dekorze orzecha, 60x90 cm
(23)
Dostawa od 02.12.2026
1 538 zł
z kodem
1 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
2 031 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Miuform
Narożnik Charming Charlie
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, jasnoniebieski, trzyosobowy, szerokość 228 cm, głębokość 150 cm, głębokość siedziska 54 cm
(10)
Dostawa od 26.11.2026
5 669 zł
z kodem
6 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (6)
-15% z kodem
Woodman
Biurko Banti
Ścienne, 8x74 cm
(9)
Dostawa od 23.10.2026
951 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Joker
180x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 10.11.2026
1 691 zł
z kodem
1 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Light & Living
Ławka Nafya
Z materiału bouclé, tapicerowana, przed łóżko, kremowa, szerokość 119 cm, głębokość 45 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 06.11.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Fotele jadalniane zestaw Ecto
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, szare
(1)
Dostawa od 02.11.2026
2 371 zł
z kodem
2 789 zł bez kodu
1 394,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Mesa
Z blatem z drewna akacjowego, brązowy/w naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 52 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
633 zł
z kodem
745 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Rowico
Stół Filippa
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z litego drewna dębowego, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 165 cm
Dostawa od 22.10.2026
4 105 zł
z kodem
4 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Stół Monza
W dekorze dębu, ø 100 cm
Dostawa od 26.10.2026
977 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Stolik barowy Cesura
W dekorze dębu, 60x60 cm, wysokość 105 cm
Dostawa od 26.10.2026
590 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Hauke
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, kremowe
(1)
Dostawa od 18.11.2026
6 366 zł
z kodem
7 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (3)
-15% z kodem
Rowico
Stół Calverton
Z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
3 119 zł
z kodem
3 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rowico
Stół Derrymore
Rozkładany, z litego drewna dębowego, 90x205 cm, długość po rozłożeniu 295 cm
Dostawa od 22.10.2026
5 371 zł
z kodem
6 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Loretto
Beżowa, dwuosobowa, szerokość 180 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 70 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 363 zł
z kodem
6 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Treno
Z tkaniny szenilowej, prawostronny/z szezlongiem, ciemnoniebieski, dwuosobowy, szerokość 180 cm, głębokość 164 cm, głębokość siedziska 65 cm
Dostawa od 04.12.2026
6 927 zł
z kodem
8 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Makamii
Sofa Kapua
Rozkładana/ze schowkiem, wodoodporna, jasnoniebieska, trzyosobowa, szerokość 238 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 68 cm
(7)
Dostawa od 18.11.2026
5 941 zł
z kodem
6 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Bobochic Paris
Fotel Elina
Obrotowy, z materiału bouclé, zielony, wysokość oparcia 26 cm, wysokość siedziska 44 cm
Dostawa od 08.12.2026
5 211 zł
z kodem
6 130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Bobochic Paris
Fotel Giorgia
Sztruksowy, zielony, wysokość oparcia 30 cm, wysokość siedziska 43 cm
Dostawa od 25.11.2026
3 981 zł
z kodem
4 683 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Bobochic Paris
Fotel Elina
Obrotowy, z materiału bouclé, biały, wysokość oparcia 26 cm, wysokość siedziska 44 cm
Dostawa od 08.12.2026
5 211 zł
z kodem
6 130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
MOME
Komoda Padoc
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 75 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
3 884 zł
z kodem
4 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Krzesło Stormi Sandalye
Tapicerowane, aksamitne, szare
Dostawa od 11.11.2026
615 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Støraa
Ławka Sara
Drewniana, ze schowkiem/do kuchni, szara, szerokość 160 cm, głębokość 120 cm, wysokość 90 cm
(15)
Dostawa od 22.10.2026
2 379 zł
z kodem
2 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Loretto
Lewostronny/w kształcie litery U, brązowy, powyżej 4 osób, szerokość 345 cm, głębokość 250 cm, głębokość siedziska 70 cm
(2)
Dostawa od 04.12.2026
14 534 zł
z kodem
17 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Nowość
Rowico
Ławka Melfort
Drewniana, do kuchni, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 144 cm, głębokość 38 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 20.10.2026
1 258 zł
z kodem
1 480 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Woodman
Stół Skagen
90x140 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
2 269 zł
z kodem
2 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
133
134
135
...
277
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon