Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Tanie meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 558 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Puf Kaeli
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, w kolorze terakoty, ø 60 cm, wysokość 43 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
797 zł
z kodem
996 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Puf Kaeli
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, zielony, ø 60 cm, wysokość 43 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
797 zł
z kodem
996 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Puf Kaeli
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, jasnoróżowy, ø 60 cm, wysokość 43 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
797 zł
z kodem
996 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Premier Housewares
Konsola Henley
Z litego drewna paulowni, szara, 34,5x99 cm, wysokość 75,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
798 zł
z kodem
997 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Komoda Frida
Z płyty wiórowej/z płyty MDF, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 114 cm, wysokość 70 cm, głębokość 39 cm
Dostawa od 02.11.2026
798 zł
z kodem
997 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Szafka na buty Rex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarobrązowa, liczba par butów 12 , szerokość 70 cm, wysokość 48,5 cm, głębokość 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Szafka na buty Rex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarozielona, liczba par butów 12 , szerokość 70 cm, wysokość 48,5 cm, głębokość 29 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
WOOOD
Toaletka Romy
Z lusterm/z szufladami, 75x38 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Witryna Hazem
Z litego drewna jodłowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 50 cm, wysokość 80 cm, głębokość 13,5 cm
(6)
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Szafka na buty Rex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, liczba par butów 12 , szerokość 70 cm, wysokość 48,5 cm, głębokość 29 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
WOOOD
Fotel ogrodowy Tom
Ze sztucznego rattanu, w naturalnym kolorze, nośność 150 kg, szerokość 51 cm, wysokość 97 cm, głębokość 95 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stół Roxby
W dekorze orzecha, ø 105 cm
(59)
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rojaplast
Zestaw mebli ogrodowych Nordic
Dla 4 osób, z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Yale
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 42 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanah Home
Puf Rufmee
Z materiału bouclé, biały, szerokość 48 cm, głębokość 42 cm, wysokość 72 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Calgary
Tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Copenhagen
Z imitacji skóry, antracytowy, szerokość 58 cm, głębokość 58 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Tvilum
Szafa Kit
Otwarta, na kółkach, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, beżowa/w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 160 cm, głębokość 48 cm
(3)
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Regał X-Shelf
Z litego drewna dębowego, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 124 cm, głębokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Keter
Zestaw mebli ogrodowych Salvador
Dla 2 osób, z imitacji rattanu, ciemnoszary, 3 szt.
(11)
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Miuform
Podnóżek Dazzling Daisy
Ciemnoniebieski, szerokość 50 cm, głębokość 50 cm, wysokość 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rowico
Krzesło biurowe Alison
Tapicerowane, obrotowe, szare, nośność 110 kg
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Brooke
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, szare, nośność 110 kg, wysokość siedziska 46-55,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Hoker Doon
Stalowy, czarny, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Witryna Poetic
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 42 cm, głębokość 32 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, szare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ciemnoniebieska, szerokość 80 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe, wysokość siedziska 65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Novogratz
Szafka na gramofon Concord
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: laminowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 101 cm, wysokość 81 cm, głębokość 46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Podnóżek Amsen
Z tkaniny szenilowej, beżowy, szerokość 68 cm, głębokość 55 cm, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Biurko Sign
Z blatem w dekorze dębu, 60x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Regał Norm
Metalowy, powłoka: barwienie, biały, szerokość 42 cm, wysokość 151 cm, głębokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Szafka nocna Wrap
Z półką, w dekorze dębu, czarna, 40x36 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Szafka nocna Wrap
Z półką, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x36 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Terrazzo Chair
Z materiału bouclé/z tkaniny szenilowej, ze zdejmowanym pokrowcem, zielony, szerokość 70 cm, głębokość 80 cm, waga 3 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Roba
Krzesełko do karmienia Born Up 2in1 Luxe
Beżowe/w naturalnym kolorze, nośność 70 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanah Home
Puf Tina
Z materiału bouclé, brązowy, ø 55 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Copenhagen
Jasnoszary, szerokość 58 cm, głębokość 58 cm, wysokość 45 cm
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Miuform
Podnóżek Dazzling Daisy
Jasnoszary, szerokość 50 cm, głębokość 50 cm, wysokość 43 cm
(1)
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Copenhagen
Szary, szerokość 58 cm, głębokość 58 cm, wysokość 45 cm
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Hoker Doon
Stalowy, czerwony, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 20.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Biurko Frida
55x120 cm
Dostawa od 29.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Leżak ogrodowy Hilde
Regulowany, metalowy, antracytowy, nośność 110 kg, szerokość 65 cm, wysokość 102 cm, głębokość 200 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Hero
Z tkaniny szenilowej, musztardowy, szerokość 71 cm, głębokość 61 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 13.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Podnóżek Ariella
Jasnoszary, szerokość 118 cm, głębokość 73 cm, wysokość 40 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
58
59
60
...
283
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon