Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Tanie meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 496 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Wally
Z cichym domykiem, kremowa, 40x40 cm, wysokość 42 cm
Dostawa od 16.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Wally
Z cichym domykiem, w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 42 cm
Dostawa od 16.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Wyspa kuchenna Harlow
Na kółkach, bambusowa, 37x67 cm
Dostawa od 29.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Łóżko dwuosobowe Naia
140x200 cm, bez stelaża, z płyty wiórowej, w dekorze dębu, powłoka: papier, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 19.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Actona
Regał Seaford
Z płyty MDF, powłoka: melamina/powłoka: malowanie proszkowe, szary, szerokość 114 cm, wysokość 78 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 21.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Ławka Join-In
Drewniana, do kuchni, w naturalnym kolorze, szerokość 115 cm, głębokość 36 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 16.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kalune Design
Krzesła zestaw Yildiz
2 szt., metalowe, aksamitne, antracytowe
Dostawa od 04.11.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
447 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Hokery zestaw Middelfart
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, aksamitne, czarne, wysokość siedziska 63 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
447 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Karup
Materac futon Bed in Bag Creamy
70x190 cm, ekstra miękki, składany, kremowy, grubość 5 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Fotel dziecięcy Cloud
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, niebieski
Dostawa od 21.10.2026
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 99 cm, wysokość 82 cm, głębokość 39 cm
(26)
W magazynie
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Carmel
Wisząca, metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 45 cm, wysokość 60 cm, głębokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Biurko Function Plus
48x130 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Zoe
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, szary
W magazynie
Ostatnia sztuka
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Cassie
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 51x39 cm, wysokość 53 cm
(4)
Dostawa od 15.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Meise Möbel
Stelaż Belovit
120x200 cm, lamelowy, nieregulowany/z regulacją twardości, nośność 120 kg
(4)
Dostawa od 07.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-20% z kodem
Vipack
Szuflady pod łóżko dziecięce Pino
2 szt., z płyty MDF, białe, 50x100 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Krzesło District
Metalowe, w kolorze złota
Dostawa od 29.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-20% z kodem
Vipack
Regał dziecięcy Dallas
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, antracytowy, szerokość 111 cm, wysokość 141 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 19.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Materac futon Bed In A Bag Petroleum
70x190 cm, ekstra miękki, składany, morski, grubość 5 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Nora
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, jasnoróżowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 44-54 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Hoker Glenda
Z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 64 cm
(3)
W magazynie
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Melilla
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Regał Altino
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 146 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Ami
Tapicerowane, z imitacji skóry, czarne/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Stolik Bounds
Czarny, ø 76 cm, wysokość 40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Dares
Metalowa, czarna, nośność 200 kg, szerokość 110 cm, głębokość 101 cm, wysokość 94 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Szuflada pod łóżko dziecięce Dallas
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 90x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
MOME
Fotel jadalniany Vesta
Z podłokietnikami, tapicerowany, zielony
Dostawa od 20.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
MOME
Fotel jadalniany Vesta
Z podłokietnikami, tapicerowany, ciemnoszary
Dostawa od 20.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Yes Everyday
Puf Anthea
Z materiału bouclé, częściowo rozkładany/ze schowkiem, szaroróżowy, ø 58 cm, wysokość 64 cm
Dostawa od 22.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stoliki zestaw Infinity
3 szt., z blatem w dekorze marmuru, w kolorze matowej czerni, 60x120 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 21.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Ami
Z litego drewna dębowego, z imitacji skóry, brązowe
(15)
Dostawa od 22.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Stoliki zestaw Combine
2 szt., z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 47 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Stolik Sticks
Z litego drewna sosnowego, zielony, ø 60 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 16.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Puf Herringbone
Niebieski, ø 70 cm, wysokość 35 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Regał Ella
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, brązowy, szerokość 77 cm, wysokość 116 cm, głębokość 31 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vipack
Przewijak Dino
Z litego drewna bukowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 95 cm, głębokość 53 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Konsola Tower
W dekorze jesionu, biała/jasnobrązowa, 20,5x126 cm, wysokość 65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Krzesło biurowe Alison
Tapicerowane, obrotowe, szare, nośność 110 kg
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Stolik Kota
Czarny, 67x92 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ixia
Hokery zestaw
2 szt., metalowe, turkusowe, wysokość siedziska 76,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
454,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stół Roxby
W dekorze dębu, 120x80 cm
(11)
Dostawa od 23.10.2026
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Szafka nocna Whitmore
W dekorze marmuru, w naturalnym kolorze, 28x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zestaw do przedpokoju Ember
Bambusowy, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 36 cm, wysokość 165 cm, głębokość 95 cm
Dostawa od 19.10.2026
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Szary, 80x80 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
51
52
53
...
282
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon