Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Tanie meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 326 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Moonia
Materac Air Black
140x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 250 kg
(1)
Dostawa od 05.11.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Karup
Fotel Buckle up
Futon, rozkładany, szary, wysokość oparcia 36 cm, wysokość siedziska 30 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Moonia
Materac Hexacare Bagged Springs
90x200 cm, twardy/średnio twardy, sprężynowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu/ze sprężynami kieszeniowymi, grubość 28 cm, nośność 140 kg
(7)
Dostawa od 05.11.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
Premium
-15% z kodem
Teulat
Biurko Sierra
Z matowym wykończeniem, 60x120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 890 zł
z kodem
2 223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Biurko Sierra
Z matowym wykończeniem, 60x120 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 890 zł
z kodem
2 223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Biurko Sierra
Z matowym wykończeniem, 60x120 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 890 zł
z kodem
2 223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, zielone
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
TemaHome
Regał Berlin
W dekorze orzecha, z płyty komórkowej, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 150 cm, wysokość 83 cm, głębokość 34 cm
W magazynie
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Tygo
Z litego drewna dębowego, powłoka: bez wykończenia (surowe), w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 47 cm, głębokość 44 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, ciemnoszary, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(14)
Dostawa od 27.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
-15% z kodem
Unique Furniture
Stolik Elba
Szklany, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 41 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Krzesło biurowe Cordo
Tapicerowane, na kółkach/z podłokietnikami, beżowe, nośność 120 kg
Dostawa od 29.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Krzesło biurowe Cordo
Tapicerowane, na kółkach/z podłokietnikami, w kolorze terakoty, nośność 120 kg
Dostawa od 29.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Krzesło biurowe Cordo
Tapicerowane, na kółkach/z podłokietnikami, bordowe, nośność 120 kg
Dostawa od 29.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Regał Elenor
Stalowy, powłoka: malowanie proszkowe, w kolorze złota, szerokość 68 cm, wysokość 172,5 cm, głębokość 28 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, szare
(3)
Dostawa od 29.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w jasnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, w kolorze terakoty/w jasnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Naanim
Z blatem w dekorze orzecha, ø 120 cm
(2)
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Naanim
Z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm
(6)
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Turqueta
Z litego drewna tekowego, 70x70 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Rustella
Betonowy, 60x80 cm, wysokość 30 cm
(2)
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, zielony/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Addaia
Betonowy, okrągły, ø 66 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Materac Eva
90x200 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki antybakteryjnej, grubość 27 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, brązowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Noira Slim
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, z regulowaną wysokością zagłówka, beżowe
(8)
W magazynie
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, biała, szerokość 190 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Noira Slim
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, z regulowaną wysokością zagłówka, szarobrązowe
(20)
W magazynie
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Noira Slim
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, z regulowaną wysokością zagłówka, musztardowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
TemaHome
Regał Dublin
W dekorze betonu, z płyty wiórowej/z płyty MDF/z płyty komórkowej, powłoka: melamina, szary, szerokość 120 cm, wysokość 173 cm, głębokość 29 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, pomarańczowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Noira Slim
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, z regulowaną wysokością zagłówka, ciemnoszare
(3)
W magazynie
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Hoker Aole
Z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowy, wysokość siedziska 68,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Hoker Aole
Z przędzy pętelkowej Bouclé, w kolorze khaki, wysokość siedziska 68,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Hoker Aole
Z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowy, wysokość siedziska 68,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Hoker Bae
Obrotowy, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowy, wysokość siedziska 70 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Fortuna
Drewniana/tapicerowana, w naturalnym kolorze, nośność 200 kg, szerokość 145 cm, głębokość 68 cm, wysokość 78 cm
(2)
Dostawa od 03.11.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 186 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Keiko
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 186 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Szafka na buty Forma
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 110 cm, głębokość 24 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Stół Bamira
Z blatem w dekorze marmuru, ø 120 cm
Dostawa od 03.11.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Noira Slim
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, z regulowaną wysokością zagłówka, niebieskie
(1)
Dostawa od 13.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Carpi
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 146 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Szafka pod przedpokoju Libbiano
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 138 cm, wysokość 103 cm, głębokość 38 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 200 cm, wysokość 77,5 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
124
125
126
...
278
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon