Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Tanie meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 324 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Germania
Zestaw do przedpokoju Ameca
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, antracytowy, szerokość 101 cm, wysokość 200 cm, głębokość 22 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Konsola Carter
Czarna, 38,5x110 cm, wysokość 65 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Millay
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Paris
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 96 cm, wysokość 140 cm, głębokość 49 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lorenza
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Rate
Z imitacji skóry, szary, szerokość 122 cm, głębokość 51 cm, wysokość 45 cm
(3)
Dostawa od 01.12.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Materac futon Coco Black
90x200 cm, średnio twardy, czarny, grubość 16 cm
(28)
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Tvilum
Regał modułowy Prima
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 178 cm, wysokość 113 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 22.10.2026
1 842 zł
z kodem
2 167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karup
Fotel Hippo
Futon, rozkładany, zielony, wysokość oparcia 43 cm, wysokość siedziska 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce Forrest
90x200 cm, podwyższone, ze stelażem, z litego drewna bukowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 100 cm, wysokość 128 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, szary, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(36)
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
-15% z kodem
Marckeric
Zestaw do przedpokoju Heidy
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, zielony/w naturalnym kolorze, szerokość 108 cm, wysokość 195 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Fotel Hooked
Wiszący/futon, rozkładany, beżowy, wysokość oparcia 51 cm, wysokość siedziska 26 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa/w naturalnym kolorze, szerokość 145 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tina
180x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, szare
(1)
Dostawa od 10.11.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tina
200x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, kremowe
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, szare
(2)
Dostawa od 29.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
1 084,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Hokery zestaw Ilia
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, kremowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
1 084,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Stolik Samos
Szklany, ø 80 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Veep
Z drzwiami przesuwnymi, metalowa, czarna, szerokość 160 cm, wysokość 75 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Amira
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, szarozielona, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tina
200x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, zielone
(41)
Dostawa od 10.11.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tina
200x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, szare
(3)
Dostawa od 10.11.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Karup
Fotel Hooked
Wiszący/futon, rozkładany, zielony, wysokość oparcia 51 cm, wysokość siedziska 26 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karup
Fotel Hooked
Wiszący/futon, rozkładany, brązowy, wysokość oparcia 51 cm, wysokość siedziska 26 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karup
Fotel Hooked
Wiszący/futon, rozkładany, w naturalnym kolorze, wysokość oparcia 51 cm, wysokość siedziska 26 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vipack
Fotel dziecięcy Rocky
Bujany, z materiału bouclé, beżowy
Dostawa od 21.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Rate
Z imitacji skóry, brązowy, szerokość 122 cm, głębokość 51 cm, wysokość 45 cm
(3)
Dostawa od 01.12.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Moonia
Materac Naturcare Aloe Vera
160x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki o wysokiej gęstości, grubość 21 cm, nośność 180 kg
(8)
Dostawa od 05.11.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, ceglasty, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 845 zł
z kodem
2 170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Stolik Barrali
Z blatem w dekorze dębu, brązowy, 60x120 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Biurko dziecięce Forrest
Z litego drewna bukowego, 60x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vipack
Komoda dziecięca KIDDY
Z przewijakiem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 90 cm, wysokość 106 cm, głębokość 72 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Fotel Copenhagen
Biały, wysokość oparcia 43 cm, wysokość siedziska 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Teulat
Szafka pod TV Corvo
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(22)
Dostawa od 27.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Stolik Grenoble
Z blatem w dekorze dębu, brązowy/w naturalnym kolorze, 40x120 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Łóżeczko Sezane
60x120 cm, z regulowaną wysokością, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowe
Dostawa od 21.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło biurowe Gaia
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, czarne, nośność 120 kg, wysokość siedziska 43-55 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Daira
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
MOME
Fotel Dali
Obrotowy, fioletowy/brązowy, wysokość oparcia 24 cm, wysokość siedziska 46,5 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Fotel Odette
Obrotowy, szary, wysokość oparcia 42 cm, wysokość siedziska 47 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, zielona/szara, szerokość 100 cm, wysokość 128 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, bordowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(6)
Dostawa od 27.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Szafka na buty Collect
Uchylna/wisząca, z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 40 cm, głębokość 24 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BENAB
Materac BonFlex
120x200 cm, miękki, sprężynowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/strefowy, ze sprężynami kieszeniowymi, grubość 19 cm, nośność 110 kg
Dostawa od 19.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Fotele jadalniane zestaw Tissiana
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 854 zł
z kodem
2 181 zł bez kodu
1 090,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Fotele jadalniane zestaw Tissiana
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 854 zł
z kodem
2 181 zł bez kodu
1 090,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
121
122
123
...
278
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon